Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltestvérekmegkülönböztetése?

Féltestvérekmegkülönböztetése?

Figyelt kérdés
Van egy pàrom neki van egy 3 éves kislànya előző kapcsolatàból. Van egy 8 hónapos kislànyunk. A pàrom anyukàja kitalàlta , hogy a első gyerekének közösen minden hónapban tegyenek egy szàmlàla fix összegű pénzt. Mi akkor megbeszéltük , hogy ameddig hitel van a hàzunkon és nincs teljesen felújítva addig nem tesz félre. Főleg , hogy a màsiknak nem tudunk. Mi erről a véleményetek?

#Màsodik feleség #mozaikcsalàd #féltestvérek.
2017. nov. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
Van változás?
2018. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Annyi történt, hogy a szülinapi ajándékot a mamája egy hónappal később hozta. 3 hét múlva lesz a nevelt gyerekem születésnapja ,de már most szervezi, hogy ebédet szeretne meg tortát és a párom ennek a költségeit fizesse ki.
2018. ápr. 5. 21:26
 63/70 anonim ***** válasza:
20%

Tökmindegy, a másik gyerekhez semmi közöd.

Az hogy a férj a SAJÁT pénzéböl.mennyit tesz el neki az az ö dolga. Annyi hogy a közösbe annyival kevesebb megy.

Ez van, te szimplán irigykedsz és már most utálod a másikat.

2018. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
35%

És ne hazudd hogy nem.


Mostohaanyám is idegbeteg hisztivel kezelte, hogyha apa adott nekem valamit, a másiknak meg nem.


Gyülölt mert léteztem és mert apa rám is költött nem csak a tesomra.

2018. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Engem zavar , hogy a màsik 2 re együtt nem költünk annyit , mint arra az egyre.


Most akkor hány közös gyerek van? Már 2?

2018. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:
Igen 2 gyerek.
2018. dec. 19. 17:07
 67/70 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon sajnálom párid kislányát, hogy ilyen mostohaanyja van. Remélem párod nem hülye, és majd hallgat az anyjára. Te meg nagyon féltékeny vagy arra a kislányra, látszik. Különbként tekintesz rá, mert nem a te gyereked. Mi bajod azzal, hogy a párod állja a LÁNYA szülinapi költségeid? Szálljunk már le erről az anyagiról, féltékeny vagy és kész. Neked csak a vérszerinti gyerekeid leteznek, aki a pároddal járt, az nem.
2018. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
Létezik, van anya is annak a gyereknek. Minden jutatást fel vesz utánna , páromtól meg mindenre kell a pénz, és igen beszéljünk az anyagiakról mert tisztában vagyok vele, és így könnyű gyereket nevelni. Hogy kabátot, cipőt, gyógyszert párommal veteti. És mi nem kapunk utánna semmit, nevelő apja meg a bruttó fizetését megkapja mert 3 gyerekre adókedvezményt felveszi.
2018. dec. 19. 20:11
 69/70 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező,teljesen megértelek,de tudod semmi nem fog változni,ha te nem változtatsz,mint minden szülőnek,a te férjednek is vannak kötelességei a gyermekeivel szemben ,de nem így ilyet nem lehet csinálni,,van annak a gyereknek anyja is nem csak apja,én is hasonló helyzetben voltam csak itt 2 nevelt gyerek van és 1kozos ,de megbeszéltem a férjemmel hogy ezt így nem lehet a gyermektartásdíjon kívül én mentem és vettem nekik cipőt nadrágot stb ami kellet ,de még untam azt hogy ezt az ex -féleség nagyon is élvezte ..ezért mostmár csak születésnap,mikulás,Jézuska ajándék van. Az ember nyújtja a kisujját és kell az egész karja ,ha ángyod magad teljesen rá fognak nőni a fejedre ezzel.a szeretnél beszelni írj privátban többet nem írok mert így is le leszek pontozva ! Remélem mihamarabb helyre jössz tudom hogy nehéz de muszáj lesz!
2018. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
66%

Már megint a vén banya kavar. Mi az, hogy az férjed első gyerekének nincs családja? Az anyja már fogott egy új kant, az kap kedvezményt az "árva" unokára is. Nem is értem.

Az anyósod egy alattomos, lelketlen némber, akinek a te gyereked is ugyan olyan jogú unokája, mint az előző házasságból született.

A férjednek meg miért ő mondja meg hova osztogassa a pénzét?

A gyerektartáson kívül semmi anyagi kötelezettsége sincs.

Nem neked kell itt szégyellned magad, hanem a vén követelőző boszorkánynak, meg a tutyimutyi férjednek.

Eszem megáll. Állítsd le őket, ha tudod, mert nincs igazuk!

2018. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!