Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltestvérekmegkülönböztetése?

Féltestvérekmegkülönböztetése?

Figyelt kérdés
Van egy pàrom neki van egy 3 éves kislànya előző kapcsolatàból. Van egy 8 hónapos kislànyunk. A pàrom anyukàja kitalàlta , hogy a első gyerekének közösen minden hónapban tegyenek egy szàmlàla fix összegű pénzt. Mi akkor megbeszéltük , hogy ameddig hitel van a hàzunkon és nincs teljesen felújítva addig nem tesz félre. Főleg , hogy a màsiknak nem tudunk. Mi erről a véleményetek?

#Màsodik feleség #mozaikcsalàd #féltestvérek.
2017. nov. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim válasza:
50%

Az ő dolga, hogy mennyit költ a gyerekére és mikor.

Neked ahhoz a gyerekhez semmi közöd.

2017. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
Mivel hàzasok vagyunk van hozzà közöm. Ha a közösnek nem rakunk. Akkor annak sem.
2017. nov. 3. 09:49
 13/70 anonim ***** válasza:
78%

#12

Mi a fene bajod van neked?

A közösnek MIATTAD nem raktok, kifejtetted, hogy minden más fontosabb, meg ha majd a gyerek megérdemli, stb.


A párod gyerekével kapcsolatban a nagyanyjának és a párodnak is úgy tűnik más az álláspontja, ha békét akarsz magad körül és tartós párkapcsolatot, akkor ebbe ne szólj bele!

Olyan nagyon nem hiányozhat neked az a pénz, amit a párod rakott a gyerekének, hiszen félévig észre sem vetted, hogy rakja.

2017. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
80%

Én elvált nő vagyok egy gyerekkel, ismét csak házasságban.

A férjem - aki nem csak egy végtelenségig jó ember, de okos is - soha nem szólt bele, hogy a gyerekemnek mit juttatok.

És ez teljesen független volt attól, hogy kettőnk közül én kerestem többet, ahogy nyilván nálatok is a férjed, de hangsúlyozom, nem ez volt a döntő.

Amikor olyan párt választottál, akinek nagyon pici gyereke volt, akkor azzal is számítanod kellett (volna), hogy ez részéről egy életre szóló elköteleződés, amit neked illene tiszteletben tartani.

Különösen, mert nem kenyérre kell, mindent megteremt nektek így is, többek között menedzseli a hitelmentes terveidet is.

Rád nézve szégyen, hogy nincs meg az a bizalmi kapcsolat köztetek, hogy ezt ne titokban kellene csinálnia, miközben nem nyomorogtok!

Inkább örülj neki, hogy ilyen párod van, mert akkor a te gyerekednek is kinéz majd némi plusz juttatás részéről, amikor egyedül leszel vele, mert megunja a szarevésedet és elhagy.

2017. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Nem ő fog elhagyni hanem én őt ha ezt nem fejezi be. Ezt meg is mondtam. Szeronted normàlis az amiért én dolgoztam azt szàmomra idegen tönkre teszi. Azt hiszi 3 évesen ő az isten sajàt apjàt mamàjàt megveri. Mert őt nem szabad fegyelmezni. Nehogy rossz legyen a lelkének. Ha valami nem tetszik neki zsarolja az apjàt. Ez szerintem elég szomorú.
2017. nov. 3. 10:24
 16/70 A kérdező kommentje:
Ha elmegyünk a nagyszülőkhöz ott van elzavar minket mert ez az ő hàza. (Ràírattàk ami az ő dolguk de egy 3 évesnek ilyennel nem tömöm a fejét)
2017. nov. 3. 10:27
 17/70 A kérdező kommentje:
Ha mi nem lennénk neki itt nem tudna megélni se hitelt semmit fizetni. Nem vagyok ràszorulva.
2017. nov. 3. 10:28
 18/70 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel van a baj , hogy ha leteszi éhen halunk e. Hanem mit mondd egy felnőt gyereknek majd ő miért màs? A megkülönböztetés a bajom.
2017. nov. 3. 10:40
 19/70 anonim ***** válasza:
48%

Nem az a szomorú, amit leírtál, hanem az, hogy te anyaként képes vagy egy kicsi, 3 éves gyerekkel ellenségeskedni.

A gyereket nem lehet becsapni, pontosan tudja, hogy gyűlölöd. Pedig lehet, hogy szeretettel többre mennél, de ezt soha nem fogod felfogni. Döbbenetes vagy!

2017. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
64%

"Nem a pénzzel van a baj , hogy ha leteszi éhen halunk e. Hanem mit mondd egy felnőt gyereknek majd ő miért màs? A megkülönböztetés a bajom."


TE különböztetsz meg, vedd már észre!

És, hogy mit fog mondani a felnőtt gyerekének?

Hát ezt:

- Nézd Pistike, neked azért nem raktunk takarékszámlát, mert anyád szerint ki kellett volna érdemelned és még nem tettél le az asztalra semmit!

Hogy Józsika miért kapott?

Mert abba szerencsére Bözsinek nem volt beleszólása, bár próbálkozott.

2017. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!