Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy adjanak...

Mit csináljak hogy adjanak enni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

21-eves vagyok ,erettsegi sima gimis,vegzettsegu.

Nem adnak a szuleim semnire penzt, kajara sem,semmire, hogy menjek el dolgozni. Mindenhol elutasitanak, mondvan hogy semmit nem erek. Estin tanulok de ez meg 3 3 ev, futesszerelonek.

Addig mobilomat sem fizetik, kapom a felszolitasokat. Mit csinaljak? Sulit nem hagyhatom ott, mert kell ez a gazszerelo szakma.

Rokonom nincs, anyam nem dolgozik. Apam nem ad, noverem sem.ad.

Mit tegyek?, ha leeseik.a vercukrom?

21/f


2017. okt. 24. 20:10
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
És úgy egyébként lakat van a hűtőn, vagy ráül apád otthon a kenyérre???
2017. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
#18 vagyok, kajakra megdobbant a szívem mikor láttam hogy gyarmati a srác, elvégre nem egy nagy város, eleve kevesen tudják merre lehet, pedig az én szívemnek nagyon kedves. De a kérdező nem írt még csak annyit se, hogy tegyem anyámba az ottani ismeretségi körömet. Mindegy, ez van, de innentől kezdve nem tudlak sajnálni kedves kérdező, hogy nem akarnak enni adni. Segíteni csak azon lehet aki hagyja.
2017. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!