Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy adjanak...

Mit csináljak hogy adjanak enni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

21-eves vagyok ,erettsegi sima gimis,vegzettsegu.

Nem adnak a szuleim semnire penzt, kajara sem,semmire, hogy menjek el dolgozni. Mindenhol elutasitanak, mondvan hogy semmit nem erek. Estin tanulok de ez meg 3 3 ev, futesszerelonek.

Addig mobilomat sem fizetik, kapom a felszolitasokat. Mit csinaljak? Sulit nem hagyhatom ott, mert kell ez a gazszerelo szakma.

Rokonom nincs, anyam nem dolgozik. Apam nem ad, noverem sem.ad.

Mit tegyek?, ha leeseik.a vercukrom?

21/f


2017. okt. 24. 20:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
84%
Rubeola ellen Magyarorszagon kötelező védőoltás van...
2017. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Engem nem oltottak be anno. Mindegy Az volt 20 évesen, utána a tünetei. Mind1 a Lényeg 21 évesen ott tartok mint egy 18 -19 éves.
2017. okt. 25. 09:55
 33/42 anonim ***** válasza:
85%
Na ezt már nem tudom elhinni.
2017. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
81%

Ez olyan dühítő!

Az előbb írt neked egy válaszoló, hogy tud arrafelé munkalehetőségeket, te pedig magasról s.zarsz rá!

Te egy felnőtt (legalábbis a korod alapján) férfi ember vagy!

Nem ciki pénzt kérni a szüleidtöl?!

Lehet nem kellene ennyire felidegesítenem magam a kérdéseden, de nem tudom felfogni hogy létezik ilyen férfi!

Nő vagyok, az egyetem mellett takarítottam, nagytakarítottam, volt egy időben 3-munkateruletem amit megkellett csinálnom, és hidd el én se szívesen tettem.

Neha olyan munkaundorom volt, hogy vonszoltam magam a munkahelyre...

Pedig az én szüleim támogattak volna, egyszem lány vagyok, és 3-battyam van.

De rosszul álltunk, nem akartam hogy a szüleim nélkülözzenek, így egyikünk sem nélkülözött.

Nincs ennyi kötelesség tudatod?

És ha megismerkedsz egy lánnyal? :)

Ő dolgozik, esetleg még tanul is mellette,

te pedig majd nem fogod tudni meghívni egy max 500ft-s kávéra se, mert anya nem adott pénzt rá?

Vagy majd ami ma szokás, azt az 500-fts kávét is lefelezteted vele ?! :D

( persze nem mindent neked kellene fizetni, egyszer te, egyszer ő )

Tényleg, hidd el, nem megsérteni szeretnélek, távol áll tőlem az ilyesmi...

Szeretném ha magadtól belåtnád, hogy van lehetőséged változtatni, hátha segítettem a mesémmel, mégha unszimpatikusnak is tüntem neked.

2017. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
86%

Hazánkban 1990-ben vezették be a rubeola elleni oltást, a kanyaró ellenivel kombinációban (MR-oltás), de nagyon hamar, 1991-ben áttértek a kanyaróval és mumpsszal való kombinációra (MMR-oltás).

Ha nem oltattak volna be, akkor szüleid börtönben csücsülnének. Menj dolgozni!!!!

2017. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
74%
Már előbb is oltottak rubeolára.86-ban születtem,az oltási kiskönyvemben 89-es dátum van ehhez az oltáshoz.
2017. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
96%

RUBEOLÁS? Az érdekes, mert az MMR KöTELEZŐ védőoltást többek között pont rubeola ellen kapod :D


Ez nagyon ciki kifogás volt...


Akkor mit csináltál 19-21 között? Mert rubeolás bizotsan nem voltál.

2017. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
96%

Hát én nem lennék rá büszke, hogy 21 évesen SEHOL nem tartok, mert x évig csak vakartam.


Szerinted ez nem gáz? Vagy ha belezúgsz egy csajba, de egy nyamvadt kv-ra nem tudod meghívni, mert nincs pénzed?


De ilyen mentalitással - semmi nem jó, ráadásul otthon is biztosan kamuzol - már RÉG kitettelek volna.

2017. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ez már tényleg szánalmas! Hagyd abba a mellébeszélést és azokra reagálj, amiket kérdeztek, ha nem vagy hajlandó, ne fáraszd magad a totál irreleváns részinformációkkal sem. Nyilvánvalóan az a baja a családodnak veled, hogy büdös a munka, mert itt is ajánlottak többen segítséget, de elengeded a füled mellett. Kifogás az van mindenre, csak dolgozni ne kelljen. Ballassagyarmat nem a világ vége és nem is egy Bivalybas*nád szintű település, ha nem is épp főváros, talál munkát,aki akar. Te nem akarsz. A szüleid meg nem óhajtják finanszírozni tovább az ingyenélésedet! Ne 21 évesen akarj 3 évig gázszerelőnek tanulni estin, azt eddig kellett volna. Miért nem fogadod el itt sem a felajánlott segítséget? Ó, hogy nem akarod? Biztosan nem éheztetnek, mert akkor nem itt irogálnál, maximum korlátozzák a fogyasztásodat, hogy otthon ülve ne 5 percenként a hűtőt nyitogasd az ő számlájukra. Örülj, hogy nem mutatták még meg, merre az ajtó, van fedél feletted, meleg szoba, folyóvíz, net. Mindezt biztosítják már vagy 2 éve, mióta végeztél és láblógatsz, mert a szüleid. Bizonyára nem véges az ő türelmük sem és milyen igazuk van. A magad fajta naplopó kifogásgyáros szép szóból úgysem ért, csak abból, ha ultimátumot kap és cselekvésre kényszerítik. Köszönd meg, hogy eddig is elláttak, az én anyám a végzés utáni nyár végén legkésőbb elzavart volna dolgozni, ha nem tanulok tovább, az hótziher és még neked áll feljebb. Ha nem kell a segítsége még a jóindulatú idegeneknek sem, akkor mi a búbánatos pacikukiért raktál ki egyáltalán kérdést ide? Hogy végre sajnáljon valaki, mert otthon már unják a képedet? Mert az világos, mint a nap, hogy valós megoldást nem akarsz, azt szeretnéd, ha mehetne még vagy 3 évig a herevere és asszisztáljon ehhez haptákban állva mindenki. No, azt gondolom lesheted!
2017. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
95%
Végre megérthettük hogy a kérdező szülei mibe is vannak. Kifogás az van ezer csak dolgozni ne kelljen. Ilyeneket vettek fel hozzánk is, töltelék csak hogy meglegyen a létszám.
2017. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!