Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén: Mennyire frusztrál...

Őszintén: Mennyire frusztrál téged az, mikor látod, hogy (más) szülők megengedhetik maguknak, hogy a felnőtt gyermekeiknek is adjanak pénzt és ezt meg is teszik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Őszintén?

Semennyire!

Egy felnőtt "gyereket" ne a szülők pénzeljenek.

2017. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén, csöppet sem.

Az én anyukám is mindig ad nekem pénzt, mert babát várok. Viszont mivel nem akarok neki kiadás lenni, igyekszem viszonozni, ahol csak tudom, illetve külön gyűjtöm a tőle kapott pénzt, hogy szükség esetén vissza tudjam adni. Ki tudja, mikor lesz szüksége rá, és amúgy sem szeretném csak úgy elkölteni, amit ő keres meg.

2017. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekel, hogy ki, mit csinál, akár a pénzével, akár a gyerekével. A saját dolgaimmal törődöm.
2017. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell irigykedni Kérdező!

Lehet, hogy akik tudnak adni, azok annyi gyereket terveztek, hogy gond nélkül adhassanak még felnőtt korukban is.

2017. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyes, a magad nevében azt mondasz, amit akar, de mégis miért zavar ennyire, ha mások másként csinálják? Mert bár tagadod, de nem bírtad ki, hogy oda ne kiáltsd a végére, hogy ne csinálják! Mégis idegesít, ugye?
2017. júl. 3. 17:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Mások életvezetése e téren sem izgat.
2017. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát könnyebb lenne az élet, az biztos, de nem okoz sem gyomorgörcsöt, sem különösebb lelki fájdalmat. Ez jutott, már megszoktam.
2017. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

1-es vagyok

Te beteg vagy Kérdező! :D :D :D

De hogy jó legyen neked, felőlem pénzeltetheted magad a felmenőiddel, engem az sem érdekel.

Téged zavar, (jogosan!) mert még kérdést is írtál ki róla, mert érzed, hogy ez nincs rendjén, de bánom is én!

Én büszke vagyok rá, hogy inkább én adok a szüleimnek.

2017. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
:) hát pl engem nem erdekelnek masok.
2017. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ahha, őket nem érdekli.

Írj csak ki egy kérdést, majd meglátod, hogy milyen cirkuszt vágnak, hogy mi az, hogy nem lökték ki 14 évesen a családi házból és hogy mernek neki pénzt adni :D

2017. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!