Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy adjanak...

Mit csináljak hogy adjanak enni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

21-eves vagyok ,erettsegi sima gimis,vegzettsegu.

Nem adnak a szuleim semnire penzt, kajara sem,semmire, hogy menjek el dolgozni. Mindenhol elutasitanak, mondvan hogy semmit nem erek. Estin tanulok de ez meg 3 3 ev, futesszerelonek.

Addig mobilomat sem fizetik, kapom a felszolitasokat. Mit csinaljak? Sulit nem hagyhatom ott, mert kell ez a gazszerelo szakma.

Rokonom nincs, anyam nem dolgozik. Apam nem ad, noverem sem.ad.

Mit tegyek?, ha leeseik.a vercukrom?

21/f


2017. okt. 24. 20:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
97%
2017. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
63%

18-as! Hogy elpucolt a kérdező, amint írtad, hogy személyesen tudnál neki segíteni, pedig 10-15 perc telt el, miután utoljára írt. Addig este 8 óta itt volt folyamatosan. Na ennyit a munkamoráljáról. :)


Szegénynek biztos leesett a vércukra. Tiszta vicc vagy, kérdező.

2017. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Hiányszakma-ösztöndíjat nem kapsz?
2017. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom a helyzeted. Otthon van kaja? Tudsz magadnak szendvicset pakolni?
2017. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
54%
En 20 evesen koltoztem el otthonrol, mellette folyamatosan diakmunkaztam es diakhitelbol tartottam fent magam. Utana elkerultem teljes allasban egy ceghez, hatarozott ideju szerzodessel igy aprilistol juniusig munkanelkuli voltam. Mit csinaltam? Egyreszt esz nelkul jelentkeztem munkakra, masreszt kulfoldi oldalokat forditottam le magyarra vagy forditva, hogy ne dogoljek ehen. A letezo osszes kovet megmozgattam, hogy addig se uljek tetlenul, amig be nem jon egy ujabb munka. Hat igy is lehet
2017. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Postán biztos van felvétel [link]

Itt középfoku végzetségel valo állások vanak .

[link]

Tesco,aldi,lidl mindehol van részmunkaidőben is .

2017. okt. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
71%

"Ezert lenne jo egy muszakos, amit nem talalok."


3,5 éve 3 műszakos rendben dolgozom, egy tetves nyelvtanfolyamra nem tudok beiratkozni, pedig évek óta arra vágyom. és akkor mi van? ha dolgozni kell, akkor dolgozni kell, legyen az bármi. Kaját, lakást fizetni kell. De majd rájössz, még fiatal vagy.

2017. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
57%
Mit csináltál három évig? Én is dolgozni küldenélek, mert csak élödködsz.
2017. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
78%
Menj el a helyi munkaügyibe, kérj szociális rászorultságot, keress rá a helyi Vöröskeresztnél van-e ételosztás. Én megértem h szar munkát keresni, én meg falusi vagyok és mindenhol az volt az első h de a bérletet(20 ezer) nem fizetjük ám. Munkaügyi indít támogatott képzéseket is ahol kapsz kereset pótló juttatást(kb 60-50 volt 3 éve).
2017. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Tanulok nem eloskodok. Jogsim sincs, semmi.

Eloskodes az hogyha otthon ulok es pl.tvznek egesz nap a szuleim penzen elnek.

Akkor minden 18 eves eloskodik aki leerettsegizett.

En 19 evesen erettsegiztem le mert 5 evfolyamos suliba jartam, egy evet itthon voltam vagy inkabb masfelet ,mert rubeolas voltam,es annak a tunetei..

2017. okt. 25. 09:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!