Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy adjanak...

Mit csináljak hogy adjanak enni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

21-eves vagyok ,erettsegi sima gimis,vegzettsegu.

Nem adnak a szuleim semnire penzt, kajara sem,semmire, hogy menjek el dolgozni. Mindenhol elutasitanak, mondvan hogy semmit nem erek. Estin tanulok de ez meg 3 3 ev, futesszerelonek.

Addig mobilomat sem fizetik, kapom a felszolitasokat. Mit csinaljak? Sulit nem hagyhatom ott, mert kell ez a gazszerelo szakma.

Rokonom nincs, anyam nem dolgozik. Apam nem ad, noverem sem.ad.

Mit tegyek?, ha leeseik.a vercukrom?

21/f


2017. okt. 24. 20:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom igazi kérdés-e, de én azért zárkózom el a huszonéves testvérem elől ilyen téren, mert ahogy adtam valamennyit, mindig több kellett neki. Mondjuk én ezt a döntést akkor hoztam meg, amikor 26 éves volt és alanyi jogon várta a pénzt...

Nem kioktatni akarlak, vannak részmunkaidős melók is, még az sem gáz, ha most ilyen helyeken nem jelentenek be (mert valószínű sajnos nem fognak)...

2017. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Es aki munkanelkuli fiatal? Vagy azt ne mondjatok hogy mindenki minden egyes ember dolgozik es talal maganak munkat 21evesen,az mibol el? Vagy ok ehen halnak? Ki hogy kezdte? Aki nem talal munkat.

Az a baj ebben az orszagban a papirt nezik, a nyalizast, a protekciot. Hiaba mentem el, tobb helyre ,az volt a valasz hogy majd ertesitenek majd hivnak es ennyi.azota sem. 4 muszakos munkak vannak, ahhoz ki kell lepnem a szereloi sulibol. Suli : kedd, szerda ,csutortok : 15:30tol-20:00ig van. Vagy egy muszakos fldelelotti 6tol 14:ig kell , vagy ejszaka munka. De sehol nem talalok, vagy nem vesznek fel.

Mit csinaljak?

Pestieknek konnyebb az nagy varos.de Gyarmaton nem nagyon lehet valogatnin

2017. okt. 24. 21:23
 13/42 anonim ***** válasza:
70%
És a délelőtti vagy az éjszakai munka miért nem jó?
2017. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
97%
2017. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Az nekem tokeletes lenne, csak nem.talalok vagy delelott vagy ejszaka. Gyarakban ugy van ,hogy egyik heten delelott, aztan delutan,aztan ejszaka.

De ha delutan leszek suliba nem tudok bejarni.

Ezert lenne jo egy muszakos, amit nem talalok.

2017. okt. 24. 21:34
 16/42 anonim ***** válasza:
60%
Akkor egyelőre hagyod a sulit,és elmész dolgozni.3 évig vakaróztál,annyi idő alatt már elvégezhetted volna,és mehetnél dolgozni.Gyanítom a családodnak is ez a baja.
2017. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
91%

24/48-as portás állás, és kihagysz egy egy napot a suliból.

Pékségben segéd éjszaka, kora hajnalban.

Kórházban betegszállító, segédapoló, takarító.

2017. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj, ha komolyan gondolod és nem trógerkeded el, rá tudok kérdezni, Édesanyám gyarmati, ismerek pár embert, lehet lenne valami olyasmi munkarend ami neked kell. De azért valami csak van, nem haltál még éhen. :)
2017. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem találsz egyműszakost, akkor csak az a megoldás marad, hogy otthagyod a sulit.

De most komolyan, ha összeszeded kicsit magad anyagilag, utána már akár Pestre is felköltözhetsz, ahol biztos találsz olyan melót, ami mellett be tudsz járni a suliba is.

2017. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%

[link]

szívesen

2017. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!