Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen nem tudok főzni?

20 évesen nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
Sütni nagyon jó süteményeket tudok, de a főzés nem megy. Meg a legegyszerubbek se, a rizs mindig ragacsos lesz, a tészta szétfő. A készen megvett húst se tudom normálisan megsutni. De még egy főtt tojást is el tudok rontani. Röhej. A parommal már tervezzük az osszekoltozest, de ez, hogy néz ki, hogy férfi létére ő jobbakat főz és én nem fogom tudni egy normális vacsorával várni este... Már két éve rendszeresen gyakorlom és nagyon ritka , hogy valami ehetőre sikerülne
2017. okt. 7. 11:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
96%
rizsnél segít az is ha valami drágábbat veszel. A legolcsóbb nekem is mindig összeáll, pedig heti 1-2-szer biztos főzök.
2017. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj, kedves Kérdező! Én 23 évesen mentem úgy férjhez, hogy még teát sem tudtam egyedül főzni... :) Soha nem kellett főznöm, mert anyukám megcsinálta. Körül-belül másfél év után már főztem ehetőt is, mára simán összerittyentek egy 4-5 fogásos vacsit desszerttel, mindennel. Még a férjem kollégái is imádják a főztömet, ha van szerencséjük megkóstolni. Gyakorlat teszi a mestert! Kitartás! :)
2017. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
87%
Annyira bírom, hogy a pasik nem idegeskednek, hogy mit adnak enni a barátnőjüknek.
2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó! Rám húsz évig apám főzött, mert anyám már akkor is másokkal hempergett, mikor még csecsemőkoromban apám tett engem rendszeresen tisztába.


Szóval idióta, általánosító a kommented.

2017. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
72%

Apádnak ez volt a dolga. Ahogy egy anyának, neki sem jár elismerés, hogy tette a dolgát.


Az, hogy anyád riibanc, nem a többi nő hibája.

2017. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
95%

A finomságok a mindenem, órákig elvagyok a pepecselős sütikkel is, kikapcsol nagyon :) Főzni viszont....

Van pár olyan étel ami kifejezetten jól sikerül,így azokat mindig én csinálom. De amúgy férjem szeret főzni és imád mindig új recepteket kipróbálni és finomabb is amit ő csinál :) Szóval mindenki így jár a legjobban :D

2017. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos a legtöbb háztartásban esténként megy a barkochba.

A férj megpróbálja kitalálni, hogy mit főzött az asszony.

2017. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Itt a megoldás a gondodra:


[link]

2017. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
43%

A linkelt könyv tényleg jó, nekem is megvan. :)

Kicsit hülyének néz az alap dolgoknál (ez itt a tűzhely, ez meg a mosogató :D), viszont leírja azokat a praktikákat is, amiket a netes receptek elfelejtenek. Pl. mikor először csináltam brassóit, vakartam a fejem, hogy mi az a zsírjára sütés - amúgy nem nagy dolog, de olyan cifrán írják a receptekben... :) Itt szépen le volt írva butanyelven.

2017. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, olyan pasit fogtál ki, aki keres annyit, hogy minden nap elmehessetek az étterembe 5000-ért kajálni.
2017. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!