Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foallasu anya ne tanuljon, ne...

Foallasu anya ne tanuljon, ne fejlesze magat?

Figyelt kérdés

csaladanya vagyok, foallasu anya 28 eves

szeretnek elmenni egy sminkes tanfolyamra beiratkozni

es egy nemet nyelvtanfolyamra is

a gyerekek mellett az eletem megrekedt a mindennapi feladatok kozott, szeretnek valami szint vinni a mindennapjaimba


ezek a tanfolyamok koltsegesek, smink 4oe ft, nyelvtanfolyam 50-60e ft


a ferjem hallani sem akar errol, azt mondja nagyon draga es foleg MINEK?


kinek van igaza?


2017. szept. 24. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
37%
59Es...elobb olvass te,30 eves vagyok es ingyenes kepzesre jarok..abban valoban igazad van,h iskolarendszeru,esti...de mivel emberunk otthon van jelenleg es nem dolgozik,ezert ez nem hiszem,hogy gondot jelent...
2017. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Kérdező!


Veled egyidős nő vagyok, gyermek nélkül. Elvégeztem a fősulit, 6 éve dolgozok a szakmámban. Véleményem szerint a férjed azért nem látja értelmét annak, hogy most elkezdj tanulni, mert eddig sem mutattál semmi hajlandóságot a munkára, és várhatóan ezután sem fogsz főállásban dolgozni, mivel sokkal kényelmesebb otthon rohadni és háztartást vezetni meg gyereket nevelni. Szánalmas. Én sem támogatnálak ebben a döntésben, még ha milliókat keresne a férjed, akkor sem, mert pénzkidobás lenne. Kár tanulnod olyat, amiben úgysem fogsz elhelyezkedni. Inkább költsétek azt a pénzt a gyerekekre, vagy neked új sminkfelszerelésre! Azon gyakorlatozhatsz otthon...ingyen. Nyelvet tanulhatsz autodidakta módon is.

2017. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

ennyi sok negativ sertegeto hozzaszolasra nem szamitottam


nem azt irtam, hogy 2-3 millio forintot kivanok elszorni a semmire, hanem 100e forintrol beszelunk, ami egyaltalan nem nagy osszeg manapsag, es epito elfoglaltsagrol

ha en jol erzem magam ettol a boromben, hogy peldaul megtanultam profin sminkelni, tobbnek erzem magam, jobb a kozerzetem, az a kornyezetemnek a csaladomnak is jobb mintha depressziosan unottan lat itthon a ferjem


ennyit 2-3 havonta elcigarettaznak sokan, bizonyara sokan a kritikusok kozul is maguk is

2017. szept. 28. 19:17
 64/66 anonim ***** válasza:
20%

Csakhogy ők maguk keresik meg ezt a pénzt és nem az eltartójuktól várják:-D

És már mondtuk páran, akiknek van ebben tapasztalatuk hogy ez nem 100 ezer lenne hanem csak magas a kozmetikus majd utána a sminkes tanfolyam és a kötelezően beszerzendő anyagok(van egy márkalista hogy mikből választhatsz) már ezek 3-400 ezer.

2017. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

mondjuk minek szültél ilyen pasinak, aki nem támogat?

amúgy meg: elmész melózni és estin tanulsz.

elég sokan csináljuk így.

2017. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
43%
Dehogyisnem. Elmész szépen dolgozni, megkeresed a butaságaidra a pénzt és olyan tanfolyamra szórod el a pénzed amilyenre csak akarod.
2017. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!