Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar penzt adni...

A ferjem nem akar penzt adni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, es amit kapok penzt elkoltom az itthoni dolgokra, kaja stb...

ő nagyon jol keres , de mikor kerek tole penzt mert kellene valami itthonra , akkor huzza a szajat. Mielott gyereket vallaltunk mondtam neki, hogy ha gyesen leszek majd biztos kernem kell tole penzt, mert az enyem véges... azt mondta rendben. De most azt erzem hogy amikor ad is nem szivesen. Szerintetek ilyenkor mi a teendo?


2017. jún. 23. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
97%
Értsd már meg, hogy ilyen pénzügyi státuszban neked nem is kellene kérned! Ha nem ad magától, a saját gyerekére legalább, az NEM SZERET!!!
2017. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
94%

igazából tök mindegy van e valakije vagy sem.

ha mondjuk a gyereket sos-be be kell vinni az ügyeletre és taxi kell, és nincs pénzed akkor mi a túró van? gyerek addig szépen vár, amíg apa hazamegy és ad 3000-et.

mekkora szánalom már.

gyerek apát fogja jobban szeretni, mert ő vesz cuccokat meg ad zsebpénzt, anya meg semmit.

2017. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
97%

Még nincs, de majd lesz.

Konkrétan, hülyének néz téged ez a pasi.És meg is tehette eddig.Ő már tud valamit, amit te még nem.Gyűjtöget a válás utáni életre magának a hátad mögött.

Én nem főznék, mosnék rá.Oldja meg magának, van már annyi pénze.És lépnék le, ha nem változtat.

2017. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
25%
Egy kétéves gyerek nem pici baba...
2017. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
95%
33-as válaszoló vagyok. Nonszensz, hogy egyáltalán ez kialakulhatott DE: Amit a helyedben tennék: megmondanám neki először szépszóval, hogy idefigyelj Pista én nem fogok neked 2000 Ft-okért kuncsorogni, házasok vagyunk, közös gyermekünk van. Tegyél szépen ide minden hónapban 150E konyhapénzt, nem gondolod hogy üres zsebbel fogok járkálni állandóan?!!! Ha nem érti meg, hangosabban mondanám, sokkal...ha ezután nem változna gyökeresen a dolog, nagyon komoly szankciókkal sújtanám majd végül szépen meglátogatnám Anyukámékat hosszabb időre, azután elválnék...és legközelebbi választásomnál erősen megvizsgálnám az illető hozzáállását adott témához mielőtt bármiféle közös életben gondolkodnék.
2017. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, hány éves vagy? Gondolom az élettapasztalatod 0-hoz közeli.

Ez valami kétségbeejtő, ez a tétovaság, ami a szavaidból árad. Visszaolvastam a reakcióid és döbbenetes, amit látok.

Ritkán van ilyen egyetértés itt, majd' mindenki igyekezett veled megértetni, h nagy bajban vagy, a férjed egy dörzsölt, rafinált manipulátor, ami rendesen működik is, mert dacára annak, hogy úgy bánik veled, mint egy ronggyal, te nem érzed a kiszolgáltatott, rád nézve erősen sértō helyzetet! Még mentegeted is, hogy mennyire szereted -ő mennyire szeret benneteket?! Valaki, aki szereti a családját, az így bánik velük?

Csak mert csávókám mondja, hogy ha vm kell nektek, akkor szólj és megveszi. Egyem a kis szívét, de rendes, csak egy kicsit kell az egóját ápolgatni, amivel egyben azt is eléri, hogy tudd a helyed!

Nem érted, hogy ez nem normális????

Nem érted, hogy egyenlőek vagytok a házasságban, ahol KETTEN, KÖZÖSEN kellene a nagyobb döntéseket meghozni, pénzt kezelni?

Nem érted, hogy jogod van tudni a gyereked apjának, házastársadnak bevételéről? (Ahogy neki is joga van tudni a tieidről.)

Nem érted, hogy nem normális, hogy megalázó az a helyzet, hogy a párodnak 700 e. körüli bevétele van, neked meg üres a zsebed otthon?

Nem érted, hogy nem normális, hogy a gyerek elvágódik a játszótéren, felhasad a feje, be kell futni varratni, te pedig ott fogsz elsüllyedni, mert jaj, tessék várni, mert hívnom kell a férjem, mert épp csak levegőt tudok nélküle venni...

Nem érted, hogy az, hogy elteszi a pénzt, az azért van, hogy irányító helyzetben legyen: ha nem úgy pattogsz, ahogy ő akarja, nem lesz semmid? Ilyet csinál valaki, aki szereti a társát?, mindegy, h férfi vagy nő??!

És nem érted, hogy pl az, hogy jelenleg nincs senkije (biztos?), nem jelenti azt, hogy nem is lesz. Ugyanis ő kb azt csinál a ti kapcsolatotokban, amit akar, semmiféle retorziótól nem kell tartania?

Lehetne folytatni sajnos, de nem érdemes. Nem értem, miért nem fogod fel, h segíteni akarunk.

Nem kuncsorogni kell pénzért, hanem egyenrangúként megbeszélni, h mostantól ez lesz, ennyi kb a havi háztartás, gyerekre a költségek stb. ami egy családban felmerül és ezért ennyi pénzre van szükségem, amit nem fogok kéregetni, mert így nem mehet tovább. Javaslom a közös kártyát, végtére is nem gyerek vagy, aki zsebpénzt kér.

De mondjuk ennek a gyakorlatnak már a gyerek előtt ki kellett volna alakulnia...

2017. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
97%
A férjed miért akart gyereket? Mert illett volna már? Hogy kirakja a gyerek képét az írasztalra?
2017. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
96%
Tudod kérdező, ha valaki tényleg szereti a családját, akkor nem gyűjtöget a hátuk mögött pénzt a későbbi életére, amiben 99.9%, hogy te és a közös gyereketek nem lesz benne.A gyűjtögetése nem éppen a mély szeretetéről árulkodik.Szedd össze magad sürgősen és állj a sarkadra, mert nagyon megszívjátok a kicsivel!Hihetetlen, hogy nem vetted észre milyen smucig emberhez mentél hozzá...Milyen dolog az, hogy kéregetni kell tőle, amíg ő jól él a te kevés bevételedből.És ami a leggázabb, hogy rendben lévőnek találja a szitut.
2017. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Mi külföldön élünk, a férjem sokkal több pénzt hoz haza, mint a tiéd, és tudod mit csinál vele? Beteszi a közösbe, mindenki annyit költ, amennyit akar.

Szerintem te rendkívül naív vagy, ha nem kamu a történet. Én biztos, hogy nem élnék egy ekkora sóherrel együtt. Egyébként az idősebbik bàtyám pont ugyanez, csak pepitában. Ő vállalkozó, a 20 éves házassága alatt mindent felesben fizettek a feleségével. De a gyes időszak alatt még ő sem volt ekkora tapló, mert tudta, hogy egy nő ilyenkor ki van szolgáltatva.

Undormányos férjed van, ne istenítsd.


Az én kisfiam egyszer futás közben lefejelte az ajtókeretet, akkora pukli lett 10 mp alatt a homlokán, hogy azonnal taxit kellett hívnom, hogy eljussunk a kórházba.

Nálatok is történhet hasonlò. Nem lesz otthon pénz, mit fogsz tenni?

Gondolkodj el egy kicsit, a férjedet meg ültesd le és mondd meg neki, hogy ez így nem megy.

2017. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Hány éves vagy? Van hely ahova visszamenj dolgozni? Én biztos azt tenném és beadnám a válást.
2017. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!