Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar penzt adni...

A ferjem nem akar penzt adni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, es amit kapok penzt elkoltom az itthoni dolgokra, kaja stb...

ő nagyon jol keres , de mikor kerek tole penzt mert kellene valami itthonra , akkor huzza a szajat. Mielott gyereket vallaltunk mondtam neki, hogy ha gyesen leszek majd biztos kernem kell tole penzt, mert az enyem véges... azt mondta rendben. De most azt erzem hogy amikor ad is nem szivesen. Szerintetek ilyenkor mi a teendo?


2017. jún. 23. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
89%
A család egy élet és vagyonközösség. A tietek NEM AZ.
2017. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
91%

De a közös céljaitokat sem tervezitek meg ugye? Pénzről nem beszéltek? Leendő lakás vagy nagy értékű tárgyak? Hogy mire gyűjtötök? Hogy mik a céljaitok? Nyaralás vagy bármi?


Gondolom erről mind ő dönt egyedül, a tudtod nélkül, hisz ő hozza a pénzt a házhoz.

2017. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
87%

szerintem a pénz, amit eltesz, úgy teszi el, hogy ne tudd elvenni válás esetén sem, olyan számlára vagy stb.

az tuti, hogy ha elválsz, abból nem látsz semmit, vagy papíron keres 300-at, a többit meg borítékban kapja, arról meg ugye annyit mond, hogy de csak 300-at kapok.

2017. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
94%

meg neki biztos jobb ügyvédje lenne, mint neked, mert ki tudja fizetni.

eléggé magadnak ástad a sírt, mert ha válsz, nem kapsz semmit, sőt ha nincs hova menned a gyerekelhelyezésnél is hátrányból indulsz

ha maradsz akkor kisírhatsz egy ezrest, hogy legyen mit enned.


szóval a helyedben bazi gyorsan húznék vissza melózni, plusz meló stb, és ha meg van pár havi kaució akkor menj szépen albiba a gyerekkel és válj el

2017. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ordítozz vele egy pár percet: több év házasság és egy közös gyerek után éhezned kell, hogy bebizonyítsd, hogy nem a pénzéért vagy vele?

Ha igen, akkor nem a közös kassza a probléma, és tényleg ideje kilépni ebből a megalázó helyzetből.


Nyugi, nem fog küzdeni a gyerekért. Elvégre konkrétan azt is telibexarja, ha éhezik.


A válás után gyerektartást se fogadj el, különben jön a "na ugye, megmondtam, hogy egy pênzêhes qurva vagy".

2017. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
95%
Ilyennek szültél gyereket? Azt hitted a gyerek miatt, megfog változni? Szerencsétlen gyerek. :(
2017. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
97%

Jajj, nagyon rövid pórázon vagy tartva kedves kérdező, ha még azt sem tudod mennyit keres a gyereked apja. Sajnos egy smucig pasit vettél férjül. Nem számonkérve, nem nagy hangon de szépen fokozatosan ki kell harcolnod a méltó helyedet a családban. Mert most csak egy kis csicska vagy, akinek a még a gyerek számára történő vásárláshoz is kérnie kell a pénzt - és ez nem jár, hanem csak adható, ha olyan kedve van. És még pofákat is vághat hozzá, ha írod, hogy nem szívesen ad. Egy önző dög a férjed, aki a család közös bevételéből a saját privát bankszámláját hízlalja, veled meg spóroltat ezerrel.

Borsódzik a hátam, a szitu annyira arcpirító és megalázó...

2017. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz ez az egesz. Tisztaban vagyok vele. De egyebkent azt mondja, hogy ha valamire szuksegunk van szoljak es megveszi....csak epp nem szeretem ha ures a zsebem amikor van egy picibabám.persze itt nem lixusdolgokra gondolok. Egyatalan nem a a penze miatt vagyok vele, mert eddig nem kertem tole sose. Akkor vegulis az lenne amegoldas, hogy havonta ad egy fix osszeget vagy mi az amit jogosan kerhetek tole ilyen helyzetben?
2017. jún. 23. 14:30
 49/65 anonim ***** válasza:
95%
én is arra gondoltam h van valakije, vagy minimum kinézett valakit.
2017. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincs senkije! Ez 100%!
2017. jún. 23. 14:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!