Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar penzt adni...

A ferjem nem akar penzt adni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, es amit kapok penzt elkoltom az itthoni dolgokra, kaja stb...

ő nagyon jol keres , de mikor kerek tole penzt mert kellene valami itthonra , akkor huzza a szajat. Mielott gyereket vallaltunk mondtam neki, hogy ha gyesen leszek majd biztos kernem kell tole penzt, mert az enyem véges... azt mondta rendben. De most azt erzem hogy amikor ad is nem szivesen. Szerintetek ilyenkor mi a teendo?


2017. jún. 23. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
83%
Mond azt, higy a gyerekének adja a penzt, és nem Neked. Ha erre is.azt mondja, higy nem ad/ nincs/elfogyott, akkor azonnal beszélj vele, hogy ez iģy nem járja. Mert ergó a saját gyermekétől sajnálja, nem apa az iylen.
2017. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
93%

Még annyit, hogy én abszolút a külön kassza híve vagyok, de ez 2 esetben nem működik:

1. Ha a 2 féle bevétele között ordítóan nagy a különbség (azért egy egymást szerető pár esetében milyen már az, amikor az egyik dőzsöl, a másik meg nyomorog)

2. Vagy ha gyerek van és a nő összes bevétele a gyes.

De ezt épeszű ember felfogja sztem.

2017. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
92%

szóval ő teszi félre a százezreket, te meg éltél 130-ból?

házasság ez? nem. kapcsolat? se.

és igen minek szültél ebbe a kakiba egy gyereket?!

2017. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
Ő jobban akart gyereket mint én! Valahogy nem szivesen beszel arrol, hogy mennyit keres. Kellemetlen neki a téma. Megszoktam kerdezni, es mondja hogy valtozo. De azt erzem nem azert kellemetlen neki mert epp levesebbet keresett, ha em mert sokat. Nem szeretne ha tudnam.
2017. jún. 23. 11:29
 25/65 anonim ***** válasza:
94%
"Akik irjak, hogy minek szultem neki gyereket, azok inkabb ne is irjanak, mert imadom a gyerekemet es egy percig sem banom, hogy szultem!!" Nem azzal van a baj, hogy szültél, hanem hogy ilyen embernek és ilyen körülmények közé. A gyerekeddel szemben is önző és felelőtlen viselkedés.
2017. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen nincs! Házasok vagytok, jogod van tudni, mennyit keres. Eszem megáll.
2017. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
93%

ez kezd vicc lenni. ugye kamu?

nem tudod mennyit keres? pénzügyeket nem beszélitek meg? pl ha albiban laktok, hogy mi fér bele.ha sajátban akkor mennyibe került, mennyi a hitel stb...


hiába véded, szánalmas ez a kapcsolat, és a gyerek előtt is az volt, és majd rajta csattan minden. ez nem házasság, hanem együtt laktok, van egy biólogilag közös gyerek, te tengődsz százezerből, ő meg vígan szórakozik vagy teszi félre a hétszázból.

2017. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, ez nem most derült ki. Eddig is így osztottátok el az anyagiakat, csak te remélted azt, hogy változtatni fog. Nem így lett.

A gyereket pedig teljes mértékben magadnak születed. Bármibe lefogadom, hogy összesen két órát még nem foglalkozott vele.


Ezt a helyzetet én úgy oldanám meg, hogy elválok.

Visszaköltözöl a szüleidhez, beadod a gyereket bölcsibe, visszamész dolgozni, ez a drága jó ember meg fizeti a gyerektartást.

2017. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
90%
ha a párom többet kap egy hónapban (bónusz, akármi) akkor vígan jön haza, hogy szívem többet kaptam, gyere elmegyünk vacsizni, tegyük a nyaraláshoz, vagy akármi. nem titkolózik, sőt örülünk neki, ha több megy a KÖZÖSBE!!!!! tőlem költhetné is akár magára, mert nem 100ezrekről van szó, de mindig közösen költjük el magunkra, lakásra, élményre.
2017. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
98%

Általában nem vagyok a híve a 'gyerek előtt ezt nem láttad' blablának, de:

Könyörgöm, hogyan élhettetek a gyerek előtt? Akkor közös volt a háztartás, együtt vezettétek, anyagilag és mindenhogy? Én nem hiszem.....

Minek házasodnak össze és főleg minek vállalnak gyereket olyan emberek, akik egymást, vagy min. egyik a másikát pusztán lakótársnak tekinti?

Kérdező, van ügyvéd előtt készített papírotok, miszerint nem vonatkozik rátok a vagyonközösség?

Ha nincs, akkor a férjed hova, minek pakolászik? Simán smucig, de vm gusztustalan módon, vagy magának rakja a pénzecskét? Tőled elvesz minden fillért, a maximumot, ő meg gyűjtöget, mint egy hangya!

A nem tudom hányas válaszoló oldalán vagyok, aki azt mondta, vagy hagyományos családmodell, azaz fifty-fifty minden, vagy mondd a párodnak, h mész vissza dolgozni, de nyilván innentől az ő feladata otthon is minden tennivaló fele, plusz a gyerek.

De amit én per pillanat csinálnék, mert nem mindent lehet ripsz-ropsz megvalósítani, na meg, szültem egy gyereket, ott a pici baba, akinek szüksége van az anyjára, de a barom férjem miatt adjam idegenek keze alá 😬😬???! Nem mindenki képes ezt megtenni, ezért kettőnkről gondoskodnék, fōznék, mosnák, vasalnák, őt meg levegōnek nézném, semmit nem csinálnák neki, mert hogy saját magán kívül senkit nem szeret, az biztos! Sem téged, de sajnos még a gyereket sem igazán, különben nem csinálna ilyeneket. És ami a gyerekkel kapcsolatos: táp, pelus, élelmiszer, ruha, játék, patika stb., számlát eltenni, felét fizeted, pajtikám. Ha ő lehet paraszt, akkor te miért lennél vele más? Nem csak a tiéd a gyerek.



Mivel esélytelennek látom, h ez az ember megváltozzon, nagy jövőt, vagy valami fényeset nem jósolok ilyen alakkal.

2017. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!