Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar penzt adni...

A ferjem nem akar penzt adni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, es amit kapok penzt elkoltom az itthoni dolgokra, kaja stb...

ő nagyon jol keres , de mikor kerek tole penzt mert kellene valami itthonra , akkor huzza a szajat. Mielott gyereket vallaltunk mondtam neki, hogy ha gyesen leszek majd biztos kernem kell tole penzt, mert az enyem véges... azt mondta rendben. De most azt erzem hogy amikor ad is nem szivesen. Szerintetek ilyenkor mi a teendo?


2017. jún. 23. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
89%

Csináltasson társkártyát a bankszámlájához, és adja oda neked. Közös gyereketek van, te őt neveled plusz ellátod a háztartást, neki meg az a feladata ebben a felállásban, hogy eltartja az egész családot. Ha nem tetszik a "hagyományos" családmodell, akkor közöld vele, hogy visszamész dolgozni, onnantól felesben fizetitek a költségeket, valamint itt a teendők listája, a fele az övé - beleértve a házimunkát, bevásárlást, főzést stb., a gyerekkel kapcsolatos teendőket a bölcsibe/oviba juttatástól és hazaviteltől a játszóterezésen, fürdetésen stb. keresztül az otthoni felügyeletig, betegség esetén is. Ha ez nem fekszik neki, akkor a költségek felezésén túl havi 40 ezret utaljon át a számládra, és akkor még olcsón megszámítottad neki.

Egyszerűen nem értem az ilyen emberek gondolkodását.

2017. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Hat en is azt szeretnem, hogy havi fix osszeget ideadjon, hogy megtudjam venni a szukseges dolgokat. Megfogom ezt vele beszelni. A tarskartyaba biztos nem megy bele.
2017. jún. 23. 10:43
 13/65 anonim ***** válasza:
97%

te egy ilyen emberrel minek élsz együtt?

ha kirúgnak vagy beteg leszel, nem eszel, mert nincs pénzed?

gyereket szültél neki? minek?

amúgy elválnék és vinném a megtakarítás felét. csókolom

2017. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
76%
Úr Isten... Az én vőlegényem saját magától leteszi az asztalra a fizetését a fizetési papírral együtt, aztán kiadja nekem azt az utasítást, hogy osszam be és rakjak is félre, mert neki ehhez már nincs se kedve se energiája. Ő is sokat keres, én is dolgozom egyébként. Ő az első férfi, akitől először hallottam, hogy a nőnek a feladata a pénzt beosztani.
2017. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
6%
Mit tegyél menny vissza dolgozni ,hogy legyen ujra saját pénzed.
2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
63%

"14# azért ti meg a másik véglet vagytok.... nagyon papucs 😁"


Számtalan családban így működik, különösen, ha a nő jobban tud bánni a pénzzel. Egyébként nem papucsnak mondanám az ilyen pasikat, ugyanis innentől kezdve az asszony felelőssége, hogyan osztja be a pénzt, mire jut a család, ha valami nem úgy sül el, ahogy kéne, akkor apu csak széttárja a kezét, hogy ez nem az ő dolga volt.:-)

2017. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
12%
Kövezz meg de azt tudom mondani amit a második válaszoló.
2017. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
17%
Há be.aszna ha nekem az asszinyhoz kellene menni azért, hogy adjon penzt mert parfümöt szeretnék venni... 😂😂
2017. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

Akik irjak, hogy minek szultem neki gyereket, azok inkabb ne is irjanak, mert imadom a gyerekemet es egy percig sem banom, hogy szultem!!

Ez egy problema amit tudom, hogy nekem kell megoldani es ezert fordultam hozzatok, hatha van valami jo tanacsotok. Szeretem egyebkent a ferjemet, de mast derult ki szamomra ez a tulajdonsaga mivel eddig nem kertem tole penzt.

2017. jún. 23. 11:19
 20/65 anonim ***** válasza:
75%

Pff, ő fizeti a rezsit, meg néha vesz valamit otthonra? Milyen rendes...

Komoly arányosságban van a kettő egymással, nálunk a reszi kb. 15 ezer forint, a kaja meg 150. Jól ki lennék segítve ilyen költségmegosztással.

A drága párod amúgy tisztában van azzal, hogy mi mennyibe kerül? Akarta a gyereket, vagy csak gyógyszer mellett "véletlenül" terhes lettél, hogy megfogd?

Még ha ez is a helyzet, ő is ott volt, amikor készült, szóval most már lássa el.

Írd le, mi mennyibe kerül pontosan és dugd az orra elé.

Ultra gáz, hogy ennyire nem kommunikáltok és még gyereket vállaltatok.

2017. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!