Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar penzt adni...

A ferjem nem akar penzt adni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, es amit kapok penzt elkoltom az itthoni dolgokra, kaja stb...

ő nagyon jol keres , de mikor kerek tole penzt mert kellene valami itthonra , akkor huzza a szajat. Mielott gyereket vallaltunk mondtam neki, hogy ha gyesen leszek majd biztos kernem kell tole penzt, mert az enyem véges... azt mondta rendben. De most azt erzem hogy amikor ad is nem szivesen. Szerintetek ilyenkor mi a teendo?


2017. jún. 23. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 mantis religiosa ***** válasza:
97%
Add a kezébe a bevásárlólistát, és küld el a boltba. Míg odavan, nézd meg a kedvenc sorozatod következő részét.
2017. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
6%
En a helyedben vallalnek munkat. Bebiszitterkedes, vagy korrepetalnek gyerkocoket. Passz... Probalj meg vele beszelni.
2017. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
97%
Csinálsz egy táblázatot, felvezeted benne, hogy neked egy hónapban mennyit kell költened ételre, a gyerekre, takarítószerre, tisztálkodó szerekre, csekkekre, ruhákra, stb. Aztán elé rakod, és megmondod, hogy Józsi, ez több, mint a gyes, x összeget adnod kell. Ha nem lehet vele ezt megbeszélni, akkor csak magadra és a gyerekre főzől, mosol, stb, ő meg oldja meg magának.
2017. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
98%

Ezt ultragyorsan beszéljétek meg, mert nem normális. Az otthoni dolgokat TE fizeted a gyesből, ő pedig mit csinál a többi pénzzel? Vagy úgy gondolja, hogy a huszonezerből fogod majd a rezsi-kaja-pia-háztartási dolgok felét finanszírozni? Hogyan?


Egyébként mi az, hogy mondtad neki, kérned kell tőle pénzt? Külön kasszán vagytok ilyen óriási különbségek mellett, miközben közös gyerek van??? Hogy süllyednek férfiak és nők erre a szintre?


Ne haragudj kérdező, de egy ritka nagy paraszt állathoz mentél hozzá, nem is értelek... Egy ilyen embert még házasság és gyerek előtt ki kell dobni.

2017. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
En kerestem 130 e ftot mig dolgoztam, ő pedig kb 700 e ft ot keres . Ő fizeti a rezsit, meg neha vesz itthonra dolgokat. Es mikor kerek pemzt azt modnja, hogy neki sincsen, de en tudom, hogy van, mert elrakva is van neki egy csomó penze. Nem is ertem komolyan.....
2017. jún. 23. 10:31
 6/65 anonim ***** válasza:
96%
Az igen..... igy vállaltatok gyereket.... ez gáz..m
2017. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
17%
"Ő fizeti a rezsit, meg neha vesz itthonra dolgokat".Akkor mi a probléma kérdező? Lehet, hogy nehezebb időkre rakja el azt a "rakás pénzt".Remélem igazam van.
2017. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
88%
Házasságban elvileg vagyonközösség áll fenn. Másrészt én a közös kassza híve vagyok, de ti úgy intézitek, ahogy nektek tetszik. Általában ez ide vezet, enyém tied stb.
2017. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, hát nem tudom mit mondjak. Továbbra is annyi az összes ötletem, hogy ezt le kell ülni megbeszélni, más megoldás nincs. Ilyen anyagi különbségek mellett riasztó, hogy nem ő fizet szinte mindent, és te vásárolgatsz a gyesből.


Őszintén szólva nem is értem, mit gondoltál, mire vállaltok gyereket, ha már kezdetektől fogva nem adott pénzt... Én a férjemmel még össze sem költöztem, már szinte közös kasszás voltunk, pedig akkor még tanultam, ő pedig elég jól keresett, és nem volt ez a fajta sz.rrágás. Ez a minimum egy normális kapcsolatban. Arra nem szabadott volna alapozni, hogy ő jó pénzes és majd megtámogat...


Ez az ember hülyének teljesen néz, és azt kell mondjam, hogy némileg jogosan. A baj viszont az, hogy hosszabb távon ez a picin fog csattani. Beszélj vele, ha nem juttok megoldásra, akkor el kell kezdeni gondolkodni azon, hogy esetleg külön folytatjátok, mert így csak borzasztóan kiszolgáltatott vagy a saját otthonodban. Gyakorlatilag az ő alamizsnáitól függsz.

2017. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
70%
gratula
2017. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!