Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar penzt adni...

A ferjem nem akar penzt adni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, es amit kapok penzt elkoltom az itthoni dolgokra, kaja stb...

ő nagyon jol keres , de mikor kerek tole penzt mert kellene valami itthonra , akkor huzza a szajat. Mielott gyereket vallaltunk mondtam neki, hogy ha gyesen leszek majd biztos kernem kell tole penzt, mert az enyem véges... azt mondta rendben. De most azt erzem hogy amikor ad is nem szivesen. Szerintetek ilyenkor mi a teendo?


2017. jún. 23. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
86%
Tudatosítsd benne, hogy a gyerektartás sokkal több lesz, és az számára nem opcionális lesz, hanem kötelező.
2017. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
95%
Ultragáz ne haragudj! Ilyesmi együtt járás alatt már kiderül mert ki kell derülnie. Sajnálja a programokra a pénzt, mindenben sz@rrágóskodik stb. Együttélésnél pedig pláne kiderül mert mindig azon megy a vita hogy ki mit vett, ki mit fizet. Voltam ilyen szituban, amikor én 100-at kerestem, ő 400-at, de akkor is állandóan engem zavart el vásárolni, nem mentünk moziba mert az 5000 meg ilyenek,nyaralásnál szigorúan a felét fizetnem kellett azaz a részemet, Ő meg szépen gyűjtögetett. Fiatal voltam, h@lye voltam de azért annyira nem, hogy gyereket szüljek neki, aztán számolgassam a pelenkákat hó végén... Azóta menekülök a fillérb..szóktól.
2017. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
90%

31es vagyok,

Most olvasom, h azt sem tudod, mennyi is a fizetése ennek az embernek?! Akihez hozzámentél.....

Gratulálok, ez felelősségteljes viselkedés egy anyuka, feleség részéről.

Akármilyen durván is hangzik, a férjed talált magának egy tenyészállatot plusz cselédet, aki sok vizet nem zavar, bele nem beszél semmibe, pénzt is csak néha kér.

Milyen élete lesz így a gyerekednek?

2017. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
93%

Neked nem férjed van, hanem lakótarsad, akivel néha szexeltek. De hogy ti hárman nem vagytok egy család, az biztos.


A gyerek dolgait hogy rendezitek? Odaadja a pelenka árának a felét? És ha te nem tudsz beleadni, hogy kifizess egy fél csomag pelust, vagy a gyógyszerei felét, akkor nem lesz?

Viszi a házimunka felét is? Vagy akkor jó a hagyományos felállás és csinálhatod egyedül?


Tudod, ezt ott b.tad el, hogy félre kellett volna raknod magadnak annyit a fizetésedből, hogy elég legyen három évre.

Erre a "férjre" nem számíthatsz.

2017. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
90%
Ritka egy fukar ember...az pedig nem kifogás, hogy ő jobban szerette volna a gyereket...akkor járuljon hozzá jobban, ha már ennyire akarta.
2017. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
85%

Íme az iskolapéldája annak, hogy nem működik a külön kassza. Nem véletlenül kezeli a jog is a házasságot vagyonközösségnek.

Legyen ez intő példa mindazoknak a habzószájú elmeháborodottaknak, akik bőszen hirdetik itt a gyakorin is az igét, hogy a külön kassza a jó.

és mit tudsz csinálni? semmit. Soha nem fogod tudni mennyit keres és mire rakja el a pénzt. Nem lesz közös megtakarításotok, nem építetek közös jövőt, nem készültök együtt az idős korotokra, nem tervezitek együtt, hogy a gyereket majd hogy indítjátok útnak. De még azt sem, hogy hétvégén mit kell bevásárolni. Ez egy nagy fos, nem család.

2017. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
91%

Később mi lesz?

A legtöbb gyerek az ovi első egy-két évében állandóan beteg.

Minden második esetben apuka lesz vele otthon? Vagy csak te leszel otthon a közös gyerekkel, és legfeljebb fél hónapban nem eszel.

Közös program, közös nyaralás természetesen nem lesz. Majd apuci elmegy két hétre búvárkodni Thaiföldre, ti meg mentek a játszótérre.

Amíg a férjed kiöltözik a karácsonyi ovis előadásra, te meg a gyerek mentek a turkálós ruhákban. Vagy egy fél adidas kiscipőt ki tudsz fizetni? Ugyan már!


Mondok jobbat: beleun, hogy lepukkantál otthon. Összejön egy kis kolleginával. Beadja a válást.

Neki van pár milliója a bankban, de úgy, hogy te egy fillért se látsz belőle. És te hova mész a gyerekkel?

2017. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem már most van valakije, akire költöget...egyébként teljes erőbedobással mindenből a legjobbat venné neki! Lehet, hogy ő az apja, de csak biológiailag...
2017. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
93%
Te nem vagy normális, hogy egy ilyen tahó smucig alakkal összejöttél.
2017. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
92%
Jelentsd be neki, hogy véálni fogsz, és kérdezd meg tőle, hogy tisztában van-e azzal, hogy a házasság alatt szerzett bevétel közös vagyon. Utána nézd meg az pofát, amit vágni fog.
2017. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!