Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyerekes a mai...

Miért ilyen gyerekes a mai tinédzser társadalom?

Figyelt kérdés

A mai 16-17-18 évesek (osztálytársak, évfolyamtársak, vagy akár egy ismerőssel is példálózhatnék) miért ennyire komolytalanok?

Oké, értem, hogy nem kell a komolyság megtestesült szobrának lenni még ilyen korban, de annyira zavaró tud lenni, hogy például órán feljön a szexualitás (esetleg magyaron), vagy meghallanak egy szót, röhögnek.


Jó..legyenek dilisek, egy bizonyos szintig. De az, hogy mindenen csak röhögnek az már túlzás.


Vagy ők a nagyon gyerekes, vagy én vagyok túl komoly felfogású? Félreértés ne essék. Imádok hülyéskedni, szünetbe, baráti társaságban, és ha olyan a szitu, akkor persze, röhögök én is. (néha abba sem bírom hagyni...:D)



Mit gondoltok erről? 16-L


2010. máj. 17. 17:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
Én 27 vagyok és még mindig gyerekes. Éljenek az őrültek!!! :)
2010. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezt egy kicsit túlliheged. Aki komoly, az nem mindenben komoly, aki meg vicces, nem viccel mindennel.

Engem pl. a te korodban érdekelt egy csomó minden, amiről nem tudtam senkivel beszélgetni. Külpolitika, Beatles, "miért kék az ég?". De én voltam a legelső is, aki felröhögött, mikor a töri tanár azt mondta "összességében elmondhatjuk, hogy még mindig elég sok a paraszt".

Off, de engem jobban zavartak a nagyszájú idióták, akik elvárták, hogy ha ők nem értenek valamit, álljon meg az óra, de ha valaki másnak volt kérdése, fennhangon ciccegtek.

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

23/L

2010. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Olyan szép dolog, hogy vegyük komolyan az életet, ne röhögjünk minden marhaságon.

De a való életben nagyon kevés az az ember (kortól függetlenül), aki nem csinál viccet pl.a szexualitásból.

Még középiskolába a védőnő otthagyta az osztályt, amikor megkértük, hogy ne csak elméleti, hanem gyakorlati oktatás is legyen.

A mai napig nevetünk ilyen baromságokon a kolégákkal is.

Am a mai fiatalok szöveg kicsit lejárt dolog. Minden korosztály ezt mondja, de 5 perc múlva meg azt mesélik, hogy ők milyen hülyeségeket csináltak.

2010. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43/ff
2010. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a 17-18évesek már nemigen röhögnek ezen...te meg koraérett vagy...maradj még gyerek
2010. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel 6 éve voltam 17, de akkor is ugyan ez ment! Főleg a fiúk ilyen "hülyék" ebben a korban. Később érnek, de persze van kivétel, de átlagban a fiúk mindig le vannak maradva!:) Semmi gond nincsen ezzel, van aki még 33 évesen is ilyen marad, na abból én speciel nem kérek...:) De azért egy lazán vicces férfinél nincs jobb:)
2010. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én megértelek, ilyen idős koromban engem is zavart az ilyesmi, mert én is kicsit korán érő típus voltam... de hidd el, pár éven belül azért beérnek a többiek is.

De fura egyébként, mert én 16 évesen sokkal komolyabban vettem egy csomó mindent, mint manapság. Na nem azért, mert "éretlen" lennék, hanem az ember egyszerűen megtanulja, hogy néha muszáj nevetni, mert túl sok komoly döntést kell hoznia, és önmagában véve az élet nem egy könnyű vagy vidám dolog. Viszont vannak olyan helyzetek, amikor még mindig zavar, ha valaki marháskodik, pl. amikor az egyetemi előkészítőt egyesek elpofázzák, meg elvicceskedik, olyankor legszívesebben kirúgnám alóluk a széket... mert az nem játék!

2010. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem fulladj meg a karóban, amit lenyeltél, ha téged ennyire idegesítenek a kortársaid...


Szép napot! :)

2010. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy osztályfüggő, de én 4.-es gimis vagyok (17-18-19 éves korosztály), és a "muszájból kell megtartani kétévente" felvilágosító órákon még a fiúk is tök csöndben, komolyan ülik végig, egy srác pedig teljesen komoly dolgokat kérdezett a menstruációról. Mondjuk teljesen egyénfüggő, de felém ilyenek azok a mai 18 éves fiatalok, nem mindenki vihog ilyeneken.
2010. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%
Ja és osztom a 18:23-as véleményét. ;)
2010. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!