Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogok vagytok? Ilyennek...

Boldogok vagytok? Ilyennek képzeltétek el az életeteket 5 vagy 10 évvel ezelött?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 22:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
64%
Egyálatlán nem vagyok, boldog,rosszabb nem is lehetne, pedig van párkapcsolatom, ami nem az igazi, unalmas és lépnem kéne belőle, de nem tudok,mert én még szeretem,. míg ő ezt nem nagyon mondhatja el magáról. A karrieremről meg inkább nem is beszélek. Feladtam az álmaimat a barátomért, hogy kiköltözzünk a nagy ismeretlenbe és sz.r munkákat vállajak,és boldogtalan legyek, barátok, támasz nélkül.
2010. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem így képzeltem el az életemet,a jövőmet,de tökéletesen boldog vagyok! :)
2010. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
95%
Én csak álmodni se mertem volna a mostani magamról. Úgy érzem, hogy nagyon jó most minden és ennél még jobb lesz. Belecsöppentem keményen egy másik világba és hamarosan nagyon jó helyeken fogok mozogni, megalapozva a jövőmet is.
2010. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem így képzeltem. 6 éve beteg lettem, azóta minden elromlott. Pedig tudom, mit akarok, és hogy ehhez mit kéne tennem. lenne erőm és kedvem küzdeni. Persze így is elértem ezt-azt. Anyukám csalódott, így mostanában megromlott az alapvetően jó kapcsolatunk. Mamámat imádom :) És fél éve van egy Kedvesem, akivel a körülményekhez képest boldog vagyok.

29/N

2010. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen boldog vagyok! :) 10 éve 17 évesen minden vágyam volt, hogy mentőzhessem, felvettek a fősulira, évfolyamelsőként végeztem, és most 5 éve azt csinálhatom amit imádok! Emellett van egy csodálatos családom, akikre bármikor számíthatok! Egyedül a családalapítás csúszik kicsit, 10 éve úgy képzeltem, ennyi idősen már anya leszek ( fiatal anyuka szerettem volna lenni) , de sajnos a volt párom nem így gondolta... de már ez is sinen van, megtaláltam a világ legcsodálatosabb párját, és készülhetek a legnagyszerűbb dologra, a gyerkőcvállalásra is 1-2 éven belül :)

/ és még mielőtt valaki azt hinné, csupa idill az életem, hát nem, de rengeteg dologért hálás lehetek, így nem panaszkodom :) /

2010. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően boldog vagyok, bár volt egy nagy hibám az elmúlt 5 évben. Otthagytam a főiskolát és ezt nem kellett volna. Minden más tekintetben boldognak érzem magam: van egy csodálatos párom, egy imádnivaló gyermekem, ha nem is vagyok gazdag, de szegény sem. Egyedül ez a főiskola dolog bánt, de tavaly szeptemberben újra belevágtam és most ha törik ha szakad, befejezem. Vannak persze még álmaim amiket meg szeretnék valósítani az elkövetkező években, de jelenleg elégedett vagyok az életemmel és boldognak érzem magam. Egyáltalán nem ilyennek képzeltem az életem 10 évvel ezelőtt, de az emberek változnak. Teljesen más dolgokra vágyom most, mint amit 10 éve szerettem volna.
2010. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
65%

1.NEM

2.NEM

2010. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok, nem panaszkodhatom. Elvégeztem a sulikat amiket szerettem volna, van egy csodálatos párom és van már saját otthonunk. Igaz van lakáshitelünk, de kinek nincs, minden hónapban törleszteni kell, de legalább a sajátomat törlesztem. Egészségünk van, szerencsére a párom is és én is törtetőek vagyunk, s lassan belevágunk a bébiprojektbe is. Szóval mindkét kérdésre igen a válaszom.
2010. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem így gondoltam.Nem vagyok boldog, sok minden összejött az életemben és nem akarnak megoldódni a dolgaim, nincs is erőm hozzá.A párom jól elvan a kapcsolatban, szerintem semmi komolyat nem akar tőlem már 3. éve.A hisztis őrült húgom miatt a család egy nagyobb krízisem van túl.A nyelvvizsgám se sikerült, az egészségem pedig elég ramaty.

21l

2010. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon boldog az életem! El sem mertem képzelni ezt az életet, amit most élek. 5 éve együtt vagyunk a párommal,2 éve Ő a férjem, 5 hónapos kisfiunk van, aki egészséges és gyönyörű. Saját lakásunkban élünk, van annyi bevételünk, h mindent ki tudunk fizetni. Egészségesek vagyunk, élnek a szüleink, vannak barátaink. Hálás vagyok mindenért, amink van!!!! :)
2010. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!