Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogok vagytok? Ilyennek...

Boldogok vagytok? Ilyennek képzeltétek el az életeteket 5 vagy 10 évvel ezelött?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 22:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%

Nem, és ha tehetném az elmult 8 évet kitörölném az életemböl.

Annyi rossz dolog történt velem mint szerintem 10 embernek együtt véve sem.

2010. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
95%
az elsö kérdésre a válaszom, igen. A másodikra meg nem tudok válaszolni mivel sosem volt semmilyen elképzelésem. Ahogy jön és alakul az életem. Mindig a mának éltem és sose gondoltam a távoli jövöre így viszonyítási alapom sincs. De szeretek így élni és elégedett vagyok vele.
2010. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Nem teljesen így képzeltem, de azért nem is totál másmilyen.

2010. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

1, IGEN!

2, NEM pont ilyennek, de nem rossz!

2010. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen.

2. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen jól összejönnek a dolgok.. Nem mertem 10 éve ilyen nagy terveket szőni, mint ami végülis megtörtént.

2010. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
végülis igen, csak plusz egy gyereket is képzeltem mellé, viszont az még nincs :/
2010. máj. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
95%

A kerdes felhivta a figyelmemet! Elsosorban kivancsi voltam a valaszokra, amik kisse megleptek, mert tobb BOLDOG VAGYOK valaszra vartam.

Nos, az en helyzetemet sokszinuseg jellemzi! Az elso kerdesre a valaszom:

Neha boldog vagyok. Igyekszem boldog lenni azzal, amim van. Nem mindig sikerul, de torekszem a boldogsagra. Mindig megfontolt vagyok, mindig az voltam, igyekszem az lenni. Jo part valasztottam, mert osztonosen megerzem, hogy nekem hol, kivel van a helyem. Az elet egy harc, teli kompromisszumokkal. Egyszer fenn, maskor lenn, de a lenyeg az, hogy soha ne adjuk fel es igyekezzunk jo donteseket hozni! Tudom, szavakba konnyu onteni, de nehezebb a valosagban!

Nekem a legnagyobb banatom az, hogy a szuleim es a testverem nem lehetnek velem. Sajnos a jo anyagi korulmenyek nem tudjak ezt enyhiteni...Viszont ez a helyzet sokkal jozanabba tesz es erzekennye masok gondjai irant. Csak korul kell nezzek a vilagban, ahhoz, hogy felebredjek es befejezzem az onsajnalatot!

Nem kepzeltem el az eletemet soha. Hiszek abban, hogy a sorsunkat valamennyire mi alakitjuk, de csak VALAMENNYIRE.

2010. máj. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
95%

Én boldog vagyok. 5 évvel ezelött azt sem mertem elképzelni, hogy van holnap olyan mélyen voltam lelkileg.

Nem tervezek és nem képzelek, kérek. Imádkozom és nagyon szépen megköszönöm a sok jót amit kapok.

2010. máj. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok boldog, éppen azért nem, mert nem ilyennek képzeltem el az életemet 5 évvel ezelőtt.


Nekem van munkám, szeretem is, de nem erre vágytam.

Párkapcsolatban élek, szeretem, de többre vágyom.

Éspedig azért vagyok boldogtalan, mert gyereket szeretnék, de se a munka (utáni GYED), se a párkapcsolat nem bírná el...


22/L

2010. máj. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár kívülállók annak gondolhat.

Saját család van, bár nem tettem különösebben sokat érte, és nem is szenvedtem meg a gyerekszülésért sem különösebben, mint mások. Pénzt is tudok keresni, elég sokat, de nem azzal, amit tanultam, és ez komoly lelki problémát okoz. Szenvedtem rengeteget egy pályáért, és végül el kellett hagynom. Nem tudom feldolgozni. N/36

2010. máj. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!