Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogok vagytok? Ilyennek...

Boldogok vagytok? Ilyennek képzeltétek el az életeteket 5 vagy 10 évvel ezelött?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 22:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
80%

Hogy így képzeltem-e el az életemet 5-10 évvel ezelőtt? Szerintem nem. Akkor még kislány voltam (10 éves) és ennyi idősen még mindenki valami szinte elérhetetlen dolgot akar (hercegkisasszony, űrhajós, repülőgépvezető stb.) Én is biztos így voltam vele, de nem emlékszem rá.


Első kérdésre a válasz:

Részben boldog vagyok, részben nem.

Nem vagyok boldog, mert a "karrieremet" nem így képzeltem el néhány évvel ezelőtt: most semmim sincs, 2 sulit elrontottam a saját hibám miatt (lusta voltam :S) és munkát érettségivel nem lehet találni (még végzettséggel se nagyon) akárhol megkérdezem, mindenhonnan elküldenek..így pénzem sincs nagyon. De nem keseredem el teljesen. Majd lesz jobb (remélem) :) Szeptembertől halálkomolyan tanulás felé veszem az irányt amíg nem túl késő. Tanultam a hibáimból.


DE szerencsére van egy fantasztikus párkapcsolatom, végre semmi veszekedés, megértjük egymást, minden jó..És rajta kívül van egy szuper családom. A világ legjobb családja az enyém, és imádom őket! :) Ez egyensúlyozza a munkában a sikertelenséget.. Emiatt vagyok boldog!



(Egyébként én is ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, meglepődtem mennyien nincsenek megelégedve az életükkel. Nagyon sajnálom. Ez az ország egy szeméttelep, nincs semmi lehetőség, munkát találni lehetetlen, ez pedig megőrjíti az embereket.)


20/L

2010. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, boldog vagyok. De nem mindig volt így. Már túl vagyok egy rossz házasságon, ha akkor kérdezted volna, akkor azt írtam volna, nem vagyok boldog, nem így képzeltem az életemet, hogy elválok. De ma már úgy gondolom, nagyon jó, hogy így történt, mert boldogságban élek a második férjemmel és 2 éves kislány anyukája vagyok. A gyereket nem akartam sosem kihagyni az életemből.
2010. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is több boldog emberre számítottam és nagyon szomorúvá tesz h ennyire sokan vannak akik nem azok:(Mindenkinek sok sikert kívánok az álmai megvalósításához és sok boldogságot az élethez mert mindenki megérdemli!!!
2010. máj. 14. 08:48
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem így képzeltem el, sokkal rosszabbnak. 5 éve még volt egy rossz kapcsolatom, amiben boldogtalan voltam, de szerettem az akkori párom, és nem tudtam kilépni. Nem voltak céljaim, mivel nem láttam a kapcsolat jövőjét.

Azóta megismerkedtem egy csodálatos férfival, aki szerencsémre el is vett feleségül. Építettünk egy szép házat, és nagyon elégedettek, és boldogok vagyunk. 2 éven belül pedig szülni szeretnék egy kis hídrobbantót!:)))

2010. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
fú én akkor még nem gondoltam, hogy egyszer ilyen boldog leszek!
2010. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
nem sajnos
2010. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én boldog vagyok!

És nem, nagyon nem így képzeltem el az életem...ha minden a terv szerint menne, most nappali egyetemista lennék, még otthon élnék, és nem biztos, hogy a kapcsolatom kiállta volna a Győr-Pécs távolságot.

Helyette született egy kisfiam, a párommal imádjuk egymást és a babát, jó helyen élünk, és én levelezőn tanulok. És ma vettünk egy szekrényt is:)

2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok alapvetően.De nem így képzeltem el az életem 5 éve.Akkor azt hittem,hogy könnyen teherautó sofőr lehetek.De ez nőként nem egyszerű,bár elvileg nincs diszkrimináció ugye...

De talán most kaptam egy esélyt,ezt nem fogom elszalasztani.Bár van munkám jelenleg is,de azt gyűlölöm.Van saját házam,igaz hiteles,van autóm is,az nem hitelese és azóta vagyok a legboldogabb,mióta a Párom ideköltözött hozzám: 2009 augusztus 21 óta!És remélem,hogy mindig ilyen boldogok leszünk egymás mellett!

20/L

2010. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
75%
5 éve én 10 éves voltam. Nem, azt se tudtam milyen lehet az élet. Nem gondoltam volna, hogy több öngyilkossági kisérletem lesz. Nem gondoltam volna, hogy valaha is ennyire kicsúszik a lábam alól a talaj. De mostmár a nehezén túl vagyok. Éppen csak most kezdek javulni, de nagyon nehéz, persze próbálom elűzni a negatív gondolatokat. Mostanában kezdem úgy érezni, hogy megint ÉLEK. Eddig nem volt semmi, amibe kapaszkodhattam vola, aztán jött egy ember, persze 99% hogy reménytelen szerelem vagy valami hasonló. De amióta ismerem őt, azóta egyre jobban vagyok és remélem, ha fel kell ébrednem, akkor is ilyen erős tudok maradni és nem süllyedek vissza. Az élet nehéz, de nekünk meg kell tanulni a pozitív dolgokba kapaszkodni és pozitívan nézni a jövőbe. Én mostmár nem vagyok hajlandó elengedni egy csepp boldogságot sem, mások véleménye nem számít. Eldöntöttem hogy élni fogok, amíg megtehetem. Elnézést ha kicsit sokat rinyáltam.
2010. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok boldog. Nem így képzeltem az életem 5, 10 évvel ezelőtt.

DE! Azt hiszem rátaláltam a helyes útra. S már tudom mit kell tennem a boldogságomhoz!

2010. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!