Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik nem akarnak...

Azok a nők, akik nem akarnak gyereket, miért utálnak és támadnak mindenkit, akinek van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
93%

Akinek nem inge az ne vegye magara! Te magadra vetted :S

Epp a kolleganoimmel beszelgetek es arra jottunk ra,h ez az atlag emberek velemenye (meg olyane is akinek van gyereke, igaz dolgozik).

2010. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem ők támadják a gyerekeseket, hanem pont azok akiknek van már gyerekük támadják azokat, akik nem szeretnének.........
2010. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
77%

Tessék egy példa a miértre: Budapest belvárosában élek, egy (luxus) lakóparkban. Délután ötkor a férjem, aki egész éjjel dolgozott, éppen szundított, én a nyelvvizsgámra tanultam, mikor is éktelen lárma, üvöltözés, csörgés, dübögés hasítja ketté a csendet. Úgy 15 perc múlva, mikor a férjem is felébredt, én is ideges voltam, hogy nem tudok koncentrálni, kinéztem a teraszról, hogy lássam, mi történik. A KÖZÖS kert méregdrága járólapján két kis anygyalka görkorizik, időnként a füvön-virágokon keresztülcsörtetve, közben nemcsak visítanak, de egyikük szájában síp, persze használja is. A kert parkosítva van, kertész gondozza, szökőkút, stb. szóval a közös költség nem kis része erre megy. A közelben rengeteg játszótér, de egyforma távolságra van a Városliget és a Margitsziget. Lesétáltam, becsöngettem anyucihoz, túlövöltve a bent harsogó tévét próbáltam informálódni, hogy ezt most komolyan gondolta-e? Csak hőbörgött, neki most nincs ideje... Én csak tovább firtattam, hogy ebből áll az anyaság? A gyereket kicsapjuk a kertbe, mi meg bent tévézünk? Erre mit válaszol? A klasszikus -Amíg nincs gyereke, addig nem tudhatja...

Na, itt ért véget a bűbájos türelmem... A sztorit nem részletezem, perceken belül a gyerkőcök haza(sétálni?)mentek, de gondolom a nő azóta is egy gyermektelen nő személyes támadásának érzi az esetet, pedig...

2010. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
82%
Akinek van gyereke és el van hízva a p...csája és a férje is elhagyja mert igénytelen lett "de persze csakis mindent a gyerekért!" azok miért irigyek és miért támadják a annyira a 30-as sikeres nőket?
2010. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
94%
18:17-es: dettó!
2010. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
82%

Azok a nők, akiknek már van gyerekük, miért vannak annyira k...ra elszállva maguktól? Mert sikerült kitolni egy gyereket? Hmm. Mekkora teljesítmény!


Közben meg a házasság romokban, mert ők a "szuper anyák" ugyebár, mert CSAK A GYEREK A LÉNYEG.


Természetesen. Csakis a gyerek a lényeg. Férjjel nem is kell foglalkozni, se magaddal. Egyedül is vannak.


Nem is értem...hm.



pfft...

2010. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
53%

Hahaha! A kolléganőddel felállítottál egy statisztikát ketten? Hát rögvest betojok! Ez jóóóó vicc!!!!! :-DDDDDDDDDD


Csinálok én is akkor egy statisztikát az egyik barátnőmmel. De csak ketten véleményezünk valamit és akkor azt mondjuk, hogy Mo. összes fiatal nője így gondolja.


:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
20%
mert IRIGYEK!!! hogy nekik nem jut a Boldogságból.
2010. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

de sok a pancser...nem kéne itt vitatkozni,főleg,akinek nincs is gyermeke,az honnan az okos fejéből szedi a tapasztalatait? az a baj,h fáj sokaknak,ha esetleg valaki BOLDOG Családban él!!?

Én csak sajnálom azokat,akik a pénzre,pénzre,pénzre,karrierre fogják,h nem akarnak gyereket.Jobb is,ha nem szül az ilyen,csak megkeserítene egy gyermeki életet.

2010. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!