Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik nem akarnak...

Azok a nők, akik nem akarnak gyereket, miért utálnak és támadnak mindenkit, akinek van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
90%

Na gondolom rám gondoltál... :) Ha én bántót mondok akkor azért teszem mert okom van rá (legalábbis én úgy gondoldom). Nem úgy van az ahogy beállítják, hogy én odaírok egy normális kérdésbe vagy odamegyek az utcán és belerúgok ok nélkül hogy "te állat, mi a halálnak szültél, gyűlöllek!" Lehet hogy ez másnak nem indok de nekem nagyon sértő és nem tudom szó nélkül hagyni. Senki nem hiszi el de a normális szülőkkel semmi bajom, bár természetesen a gyerekvállalással nem értek egyet hiszen máshogy gondolom de ettől függetlenül semmi bajom velük.

Lehet peches életem volt, hogy túl sokat találkoztam olyan szülőkkel akiket lehet utálni meg hát mivel kimondom mit más nem (titkolja hogy nem akar gyereket) és komolyan foglalkozom állatokkal... Ezek miatt sokkal többet találkoztam nem jó szülőkkel (igen az állatos emberek is célpontjai a szülőknek, mert az állat eszik, kakil, pisil, zajt csap, ijesztő, harap, vagy a gazdija nem engedi megsimogatni, ez mind zavaróbb mint egy átlag ember). Tehát ha támadok valakit az a rengeteg rossz tapasztalat és az olyan sértések miatt van amit ők észre sem vesznek mert nekik nem az.

Mert senki nem veszi észre milyen felsőbbrendűvé válik egy csomó nő mert szült, hogy neki ettől több mindenhet van joga... Én meg is dögölhetek a vonaton akkor is neki van joga az ülőhelyhez. Nekik joguk van zajongani, üvölteni egész nap, de ha én sétálok a kutyával akkor megfenyegnek hogy tűnjek onnan mert a gyerek nem tud aludni. A fél parkoló nekik való helyekből áll, mert hogy kettővel arrébbról már túl nehéz bemmenni nagy hassal vagy tudom is én, míg pl kutyafuttató vagy szemetes egy sincs a városba, és akkor én vagyok a szemét ha nem szedem fel a sz*rt vagy elengedem a kutyám mert az nem érdekli őket hogy egy másik élőlény hogy érzi magát ha nem futkozhat csak nekik legyen jó, pedig nekem is vannak jogaim! Hogy milyen megalázó tud lenni amikor válogatott mocskokat vágnak a fejemhez mert el merészeltem menni egy kutyával a játszórtér mellett... Tipikus hogy a gyereknek mindent szabad és mindenhol, nem baj ha ez másoknak rossz... Szerintem egy kicsit elszaladt velük a ló. És most az itteni válaszok alapján úgy látom mégsem mondtam nagy hülyeségeket, csak ha engem látnak akkor már senkit nem érdekel a mondanivalóm mert rossz a hírem ezért még azt is támadónak és sértőnek látják amit nem is szántam annak. De látom azért van pár olyan akiről beszéltem és akivel tényleg semmi bajom nem csak a levegőbe beszélek pl 10:42, 10:50, 10:54, 11:35, 12:01 stb. Ők tutita igazi jó anyák. Más miért nem tud ilyen lenni?

Amúgy szerintem van egy egyszerű válasz is: mindenkinek van egy véleménye és a másikét nem tudja megérteni mert magából indul ki ezért azt gondolja az a másik gondol valamit rosszul. De ezt azért le lehet győzni vagy legalábbis elhallgatni. Na lehet lepontozni. Tutita le fognak mert ugyan azt írtam amit mások és amit el is fogadtak eddig de mivel rossz a hírem ezért nem az írásom nézik hanem hogy én írtam. Buta dolog de hát ez van. :)

2010. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
95%

15:30

Valamilyen szinten egyetértek Veled.

Feleségem meddő és szörnyű, miket kell átélnie egy-egy baráti összejövetelen (gyakran nem is jön).

Néhány barátnője miután szült, egyszerűen nem képes tolerálni őt, kb. nem veszik emberszámba, megy lesajnálás-nem aggódóan, inkább az a "szerencsétlen, erre sem képes".

Az anyai örömökről áradoznak neki, aztan jön a "jajneharagudj, elfelejtettem". Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt el lehet felejteni!


Örökbefogadást tervezünk, de az még távoli harangszó.


32/FF


Örökbefogadást tervezünk, de az még távolabbi harangszó.

2010. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer ment el, bocs.

DE ezek persze csak az ismerősei, nem vonatkozik más anyukákra:)

2010. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg kéne kifejezetten mama-barát bevásárló központ, stb. Ahová lehet vinni visítozó gyerkőcöket, stb.:)
2010. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez már durván szomorú, hogy még azt is lenézik aki szeretne gyereket csak nem tud. :( Remélem lesz gyereketek, ti biztos jobb szülők lesztek mint azok az ismerősök!
2010. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
71%
Nem tamadnak es nem utalkoznak sztem.
2010. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
15%

Babakocsi a tömött buszon? Miért?

Pl.:

1. a gyerek még jobban ordítana a kenguruban, ezért az anyuka a babakcosit választja

2. lehet hogy éppen vásárolni akar, mert muszáj megoldania a babával, és kenguruval nem lehet szatyrokat hazacipleni

3. lehet hogy a baba nem elég idős a kenguruhoz

4. Leht hogy a baba már túl nagy a kenguruhoz (egy 150centis 50kilós nő nem hiszem, hoyg 10 percnél tovább bírna egy több mint 10 kilós gyereket)


TOLERANCIA kéne. Mindkét oldalról. De nem kéne itt förcsögni, hoyg "én is kenguruval mentem". Másnak meg muszáj babakocsiznia, miért fáj az nektek? Nem hőbörögni kéne, hanem tolerálni a más nyomorát.

Akinek nem inge, ne vegye magára!

2010. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
82%
És te tolerálod utolsó azt aki nem akar gyereket meg nem szereti őket? Én tolerálom a másik oldalt de csak addig amíg másnak nem ártanak, de amikor a tömegközlekedésen a képembe nyálazik vagy üvölt egy gyerek, vagy jópofizik velem, a lábamra gurul, hulla vagyok és nincs hely vagy akármi akkor már ártott nekem... És nem vagyok Teréz anya hogy ha megdöglök akkor is másnak akarjak jót, muszáj magamra gondolnom... És szerintem az emberek többsége szintén nem szent jótevő hanem a saját minimális jóléte érdekli. A másik meg az hogy még talán ezt mind el is viselném! Ha közben nem viselkednének olyan gőgősen az anyák, hogy hát ehhez nekik joguk van és mit képzelek én hogy fáj a lábam mert rátolta a kocsit vagy hogy engem zavar a gyereke. Egy kis alázat kéne, hogy bocsánatot kér, vagy szépen beszélni...
2010. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
5%
70%-os, relaxalj mar egy kicsit konyorgom!!Immar 3 kerdesben harcolsz a tobbiekkel:-))
2010. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
13%

Nekem több barátnőm is van, aki nem akar gyereket. Úgyhogy képzeld, én elfogadom amásik oldalt. De az ilyen hozzáállást nem fogadom el, hogy nekem kicsire össze kéne magam húzni, nem közlekedni, csak mert téged zavarlak a buszon. Elhiheted, hogy a gyerekem sírása engem zavar a legjobban, és csak az zakatol a fejemben, hogy mikor jön már a mi megállónk.

És kikérem magamnak az általánosítást, hogy az anyák gőgösek, mert nekik jár. Igen a busz nekem is jár, mert megvettem rá a bérletet ugyanúgy. Odébbállni 10 centit egy babakocsisnak, hogy felférjen, azt pedig kulturáltság. Ha te ennyit nem vagy képes megtenni, akkor no comment.

Legközelebb a kerekes székesnek is hőbörögsz majd, hogy miért nem teszi magát kenguruba?

2010. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!