Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIndenkit megcsalnak?

MIndenkit megcsalnak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint mindenkit legalább egyszer megcsalnak, ha ő nem is tud róla. (És szerinte a másik iránti szeretetbe, bizalomba ez, ennek megbocsátása, elengedése is belefér.) Mit gondolsz?
2011. szept. 9. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ez az elmélet velem meg is tört, mivel volt akit sose csaltam meg. És eddig senkit se.
2011. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz, rosszul értelmeztem a mondatot, ne törődj akkor a hozzászólásommal! (fáradság teszi)
2011. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem igaz, és erre sok példát hozhatnék, persze jöhetne a visszakérdezés, hogy honnan tudom, hogy XY nem csalta meg a párját?


Hát jó, viszont én 26 éve vagyok a párommal, és nem csaltam meg őt, nem is tervezem. Tehát ŐT biztosan nem csalja meg senki.

2011. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól lehet, hogy más megcsalta a párodat...
2011. szept. 9. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
szerintem meg nem. pont.
2011. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nehezen, ugyanis én voltam a páromnak az első (ő is nekem), és nagyon nem tűnik úgy, hogy ennek a 26 éves kapcsolatnak vége lesz.
2011. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Úgy kb. az emberek 50-60%-ával megtörténik.
2011. szept. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkit nem csalhatnak meg, de minden kapcsolatban történik egy megcsalás.
2011. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
biztos hogy nem. engem soha nem csaltak meg és tudom hogy soha nem is fognak... sőt én sem csaltam soha és soha nem is fogok. 32/nő
2011. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Mindenkit az kicsit erős, de tény, hogy nagyon sokakkal megtörténik.

Egyébként engem is úgy csalt meg az egyik barátom, hogy nem is tudtam róla. Aztán, amikor már nem voltunk együtt, akkor összebarátkoztam egy lánnyal, és ahogy meséltünk az életünkről, kiderült, hogy pont vele csalt meg a fiú. Úgy, hogy se ő, se én nem tudtunk róla.

Biztos, hogy még sok ilyen van,ahol a másik soha nem tudja meg, hogy megcsalták. Nálam is ez egy hatalmas véletlen volt, hogy pont azzal a lánnyal barátkoztam össze.

2011. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!