Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik nem akarnak...

Azok a nők, akik nem akarnak gyereket, miért utálnak és támadnak mindenkit, akinek van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:27
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
31%
hát!!!!!ahogy olvasom a komikat,összeteszem a kezem,hogy sem nekem sem a gyerekeimnek nem kellett még buszra szállnunk.Eddig nem is tudtam,milyen szerencsés vayok!!!!Hogy van kocsink és mindenhova az visz minket.De ezek után messziről elkerülöm a tömegközlekedést.A bevásárló központokban mi meg csupa mosolyra hagoljuk az embereket,talán eddig szerencsénk volt,hogy senkit nem zavaztunk a jelenlétünkel.De mindenesetre ebből is tanul az ember ezentúl jobban visszafogom a gyerkőket vásárlás közben.
2010. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
64%
Bocs de nem én írtam a tömegközlekedőset hogy őt zavarja csak felvettem a fonalat... És mindenkinek joga van a buszhoz de ahhoz nem hogy zavarjon a gyerekével vagy akármivel. Ki mondta hogy nem állok arrébb? Állok én... De ha már zavarsz és nem tehetsz ellene semmit mert ugye a gyereket nem lehet kikapcsolni, vagy kevés a hely és hiába állok arrébb rámtolatod a kocsid akkor illene nem zavartan és gőgösen tovább nézni mi több még neked mérgelődni hanem kinyögni annyit hogy bocs... Mozgássérültekkel nem nagyon találkoztam még errefelé, de nyugi nem is nagyon járok tömegközlekedéssel.
2010. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
81%
Az a vicc, h én kutyával szoktam utazni és ahogy elnézem a tonnás babakocsit, hogy arra nem kell külön jegy, mint a kutyámnak, hát elégé följön a gyomorsavam. A kutya a földön nyomorog, rálépnek, ezért fizetek 320 ft-ot? A babakocsi meg vagy 3 helyet elfoglal, és ezért nem kéne fizetni? Ha a babakocsi után is kéne jegy, akkor talán mondhatod, h jogod van használni a tömeg közlekedést. Nem értem miért nem lehet a babakocsit méreten felüli poggyásznak minősíteni. Mert az. Az más kérdés, hogy egy gyerek gőgicsél benne. A legkevésbé sem hat meg. Én is szeretnék gyereket, de vagy kengurúzok, vagy babakocsival kerülöm a csúcsidőszakokat a tömeg közlekedésen. Ilyen egyszerű.
2010. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nekem is az bajom,h a babakocsisok nem ismerik az `elnezest` es `bocsanat` kifejezeseket, amikor radtoljak a kocsijukat es meg te kapod a bunko megjegyzeseket es pofavagasokat (tisztelet a kivetelnek). Az meg hogy neveletlen a gyerek es csapkodja az elottuk ulo fejet az csak hab a tortan... es nagy tobbsegben nem szolnak ra, se elnezest keres, semmi... csak a sanda vigyor.

Viszont... nem egy olyan kisboltot lattam, ahol ki van irva, h egyszerre csak 2 gyerek tartozkodhat bent.

2010. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
91%
Egyenlőre én sem szeretnék gyereket,de nem utálom azokat akiknek már van,viszont egyes anyukák tényleg idegesítőek mondhat bárki bármit! Pár éve még nem volt a házi orvosnál sorszám húzás na kik tolakodtak állandóan mások elé? Az anyukák kedves gyerkőceikkel mondván,hogy lehet én jöttem elöbb a rendelőbe,de Ő gyerekkel van. Mi ebben az olyan nagy dolog? Gyereket minden hülye tud csinálni nem olyan nagy kiváltság ez.Szóval nem akarok senkit ezzel megbántani,de nem minden esetben a "gyerektelen" nők támadnak.
2010. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
92%

én azt gondolom, hogy a feszültség onnan ered, hogy a gyerekkel már rendelkezők valamilyen hamis illúziót táplálnak, miszerint a gyerek, az már "valami"- pedig valóban, gyereket csinálni aztán mindenki tud.

azt gondolom, hogy ez a társadalomnak egyfajta pozitív megkülönböztetése rájuk nézve, amit ők kihasználva - tudatosan vagy anélkül - magukat sokszor az általános társadalmi szabályok felé emelik. a gyerekért pedig felelősék, és nem arra kéne felhasználni, hogy hamis illúziókat tápláljanak saját magukban, talán pont azért, hogy kompenzálják az egyébkénti sikertelenségüket.

2010. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
65%
Ezt milyen szepen megfogalmaztad :)
2010. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
61%

12:41

Szívemből szóltál.

2010. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
22%

Azt nem értem, miből gondoljátok, hogy én nem kérek bocsánatot, ha nekitolom valakinek? Alapból elkönyveltetek bunkónak. Ja, hogy magatokból indultatok ki? Bocs.

Arról pedig, hogy mivel nem veszek a babakocsimnak bérletet, így kussoljak? Nos. Így, hogy a 60ezres GYEDemből nem bliccelek, hanem megveszem a 10ezres BKV bérletet, azt hiszem, maximálisan jogom van felszállni akár ikerbabakocsival is.

A barátnőm kislánya izomsorvadásos, összecsuklik, mint egy rongybaba, ha akarná se tehetné kenguruba. Ti meg itt jöttök ilyen ocsmány dolgokkal, hogy ne közlekedjen, meg vegyen a babakocsinak külön bérletet. És egy szintre teszitek a kutyát meg egy embert... hányinger.

2010. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztalatokból indultunk ki.:) Lehet hogy te nem vagy ilyen és fáj de nagyon sokan ilyenek... De mégsem lehetsz különb ha ennyire lenézel egy ártatlan állatot, azt eltapohatják de ha valakita gyereked zavar az haljon meg...
2010. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!