Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre fogják veni a szüleim?

Észre fogják veni a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleim sosem díjazták az iskolai büfét nem is engedték hogy büfézek. De mostanában a zsebpénzemböl mindenap veszek egy üveg colát és egy zacsko csipszet vagy pizzát meg ilyesmiket. Nem szokták nézni hogy menyi pénzem van ugyhogy onan nem vehetik észre. Szerintetek lefogok bukni? Áljak le a büfézésel. 12/l

2017. márc. 6. 17:33
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
33%
Persze ezért nem kell titani mert utána titokban csinálja az ember. Néha egy kola chisz nem akkora bün,de nem minden nap..
2018. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Szia! Én 13 éves vagyok és 47 kg. Volt egy időszakom körübelül egy éve mikor mindennap csak ettem és ettem ezeket a kajákat. Leálltam velük,igaz nehéz volt,de most már hozzájuk sem nyúlnék. Remélem azóta már abbahagytad a büfézést és bevallottad a szüleidnek!
2019. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!