Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre fogják veni a szüleim?

Észre fogják veni a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleim sosem díjazták az iskolai büfét nem is engedték hogy büfézek. De mostanában a zsebpénzemböl mindenap veszek egy üveg colát és egy zacsko csipszet vagy pizzát meg ilyesmiket. Nem szokták nézni hogy menyi pénzem van ugyhogy onan nem vehetik észre. Szerintetek lefogok bukni? Áljak le a büfézésel. 12/l

2017. márc. 6. 17:33
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
91%

Gyorsan állj le vele.Gondolom azért veszed,mert úgy gondolod,hogy menő,mi ?


Tudod mit csinál a kóla a gyomroddal ? :D

Uncsitesóm buditisztítónak veszi max.Úgy lemarja a a vízkövet,hogy csak na.


Volt egy srác a sulinkban.Minden áldott nap kólát ivott,egy jó ideig.Mint gondolom más is tudja,a kóla puhítja a csontokat(baromira).Egy idő után a srác mikor egy labdát akart elhajítani eltörte a saját kezét XD


12 évesen a mostani súlyod rettenetes.Szerintem állj a cumizással meg a többi szarral és inkább kondira költsd a pénzt.

Előbb utóbb tuti hogy le fogsz bukni.Csoda ha a fogad nem rohad szét.

Szépen olvasd el hogy mi van a cuccokban,és rájössz hogy a szar is jobb,mint amit eszel.Tele van ízfokozókkal meg egyéb tartósító szerrel.

A hamburgerben több az ehető dolog,mint azokban a szarokban.

2017. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Ugy tervezem hogy aba hagyom ezeket és bavalom a szüleimnek
2017. márc. 6. 18:40
 23/52 anonim ***** válasza:
73%
Nem is csodálom, hogy nem díjazzák. Egészségtelen, hízlaló műkaja. Tudtad, hogy a kóla jó a wc tisztításhoz ? Képzelheted milyen jót tesz a fogaidnak. Már most van következménye, hiszen 12 évesen vágósúlyú koca vagy. Ezen nincs mit szépíteni. A szüleid helyében nem kapnál zsebpénz. Magam csomagolnék normális kaját és beiratnálak valami spotra is. Lehet hisztiznél, de később megköszönnéd, hogy nem vagy cukorbeteg, szívbeteg, rossz fogú, stb. Minden hosszú távú következményt azért nem sorolok fel. Szerintem ennyi is elég, ha értelmes vagy.
2017. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
63%
12 eves vagy, karos lenne ez felnottkent is, nem hogy most! Allj le vele, es max csak neha egyel ilyeneket. En 12 evvel idosebb es 5 cmvel magasabb vagyok nalad, de meg en sem vagYok ennyi kg!
2017. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lehet hogy még nem tűnt fel nekik? Az ajtón beférsz még?
2017. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Már feltünt nekik hogy meghíztam és be is ajkarnak iratni sportolni
2017. márc. 6. 19:02
 27/52 anonim válasza:
92%
Hát menjél is sportolni. Én 13 éves vagyok,165 cm magas és 54 kg. A te korodban tényleg rohadt sok az 74 kiló!
2017. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
De az osztálybol a fiuk azt mondják hogy jol nézek ki
2017. márc. 6. 20:45
 29/52 Martin3410 ***** válasza:
88%
165 centihez 74 kg vagy 12 évesen lány létedre szép 16 éves fiú létemre 194 centihez vagyok 79 kg kövérebb leszel mint én.1 Hónap azt leszel 80 kg álljál le a zabálással mert ha tovább folytatod felnőtt korodra cukorbeteg leszel először azt hittem fake a kérdés.
2017. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 Martin3410 ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem tudom elhinni hogy jól nézel ki.De ha nem akarsz leállni az evéssel akkor csináld tovább csak ne csodálkozz majd azon hogy senkinek nem fogsz kelleni.
2017. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!