Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 vagyok, szüleim nem engedik...

18 vagyok, szüleim nem engedik, hogy a pasim nálam aludjon. Hany éves koromtól fogjak majd engedni?

Figyelt kérdés
Neked hány éves korodban engedtek? Oké ez egyfelől nem rossz, mert nem azt csinálok amit akarok és nem lesz belőlem egy ribanc de varom mikor itt aludhat.
2010. jan. 3. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is várom már!Mióta vagytok 1üt?
2010. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor engedik meg, ha... hát, ez jó kérdés. Volt barátom, aki már 19 éves volt, és NEKI nem engedték, hogy ott aludjak, vagy ő aludjon nálam.

Én amúgy 16 vagyok, és el vagyok engedve a barátomhoz (ő 15 éves), ill. ő is aludhat nálam.

Nem érzem magam ribancnak, hogy olyankor azt csinálhatok, amit akarok. Azt különben sem csak éjszaka lehet csinálni, hanem bármikor, de nagyon jó, ha utána mellette ébredhetek.

Szerintem ez a szülőkre nézve abszolút bizalomfüggő: ha megbíznak benned, akkor elengednek, ha valami miatt, akkor nem.

2010. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
hát, ha 18 vagy, és nem engedik, akkor szerintem soha a büdös életbe, max esküvő után
2010. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem, a szex az lehet, vagyis nem kerek arra engedélyt csak az, hogy ott aludjak vele , inkább nálunk nem lehetne, mert aludtam mar vele.
2010. jan. 3. 13:01
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

17 vagyok,a barátom lassan 19.

Szilveszterkor nálunk aludt. Az ő szülei is elengedeték,meg az enyémek is megengedték h ittaludhat.

A barátom,köztem és anyumék közt teljes a bizalom,szval evvel nincs gond :)

2010. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

nem attól lesz belőled ribanc ha nálad alszik a barátod hanem attól hogy fűvel fával kefélsz!!

ne légy butus!!

én 16 voltam amikor együtt aludhattunk és akkor már 2 éve voltunk együtt. igen 14 voltam amikor megismerkedtünk!! és nem lettem ettől ribanc, mert nem váltogatom a pasikat hetente havonta.

2010. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem engedik, mert azzal a saját életük is felborul, előtte mégse lehet úgy viselkedni, öltözni, mint egyébként.
2010. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
97%
Sok esetben az a gond, hogy a szülők félnek attól, hogy fenekestül felborul az addig megszokott életstílusuk. Pl.fürdőszoba, Wc használat stb. Esetleg apuka gatyában járkált eddig esténként és ezekután ezt nem teheti majd. Szóval ilyen dolgok motiválják szerintem a szülőket.
2010. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
egyszer aludt nálam a barátom, akkor 16 voltam de külön szobában kellet aludjunk. A mostani pasim 23, úgy hogy ő nem kér engedélyt.
2010. jan. 3. 13:18
 10/24 anonim válasza:
87%

na az én válaszom kicsit más lesz:D

szóóóval:D én 18 évesen már nem hagynám hogy ilyen témában gátoljanak. ha én úgy döntök hogy megyek, akkor megyek ennyi:D

szerintem próbáld velük érzékeltetni hogy már felnőtt vagy, és hogy neked kéne dönteni nem nekik:)

remélem tudtam segíteni

2010. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!