Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 vagyok, szüleim nem engedik...

18 vagyok, szüleim nem engedik, hogy a pasim nálam aludjon. Hany éves koromtól fogjak majd engedni?

Figyelt kérdés
Neked hány éves korodban engedtek? Oké ez egyfelől nem rossz, mert nem azt csinálok amit akarok és nem lesz belőlem egy ribanc de varom mikor itt aludhat.
2010. jan. 3. 12:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
15:09a szexszel úgy vart? Nem erőltetett rad semmit, mert ettől picit felek.
2010. jan. 3. 15:13
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező?Mi a jó fenét gondolsz,miért akar egy fiú"együtt aludni veled"?

Micsoda éretlen vagy,aludj inkább egy macival.

Ha egy fiú befekszik az ágyadba,az akar bizony valamit és azzal,hogy beengedted kvázi bele is egyeztél.

El nem hiszem,hogy 18 éves vagy.Minek akarsz kapcsolatot,amikor halvány gőzöd nincs arról,hogy működik egy pasi.

2010. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

pff nem ő akart itt aludni, tudom mit beszelek. Hanem beszélgettem tegnap este anyukámmal és ő mondta, hogy meg nem aludhat itt..

Mi nem beszeltünk arról, hogy itt alszik nálam vagy sem. Habar aludtunk együtt de nem volt semmi.

2010. jan. 3. 15:55
 24/24 anonim válasza:

mond azt nekik h bnődnél alszol és akk menj te a pasidhoz

énis mindig ezt csinálom

de akk szólj a bnődnek h hogyha felhívják a szüleid akk mondja azt h ott vagy náluk

hidd el

én mindig ezt szoktam csinálni

2010. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!