Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 vagyok, szüleim nem engedik...

18 vagyok, szüleim nem engedik, hogy a pasim nálam aludjon. Hany éves koromtól fogjak majd engedni?

Figyelt kérdés
Neked hány éves korodban engedtek? Oké ez egyfelől nem rossz, mert nem azt csinálok amit akarok és nem lesz belőlem egy ribanc de varom mikor itt aludhat.
2010. jan. 3. 12:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Nálad aludjon?Ha saját lakásod van,akkor szerintem nem szép,hogy beleszólnak.Ha a szüleiddel élsz,akkor elsősorban őket kell tolerálnod.
2010. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves, majdnem 18 voltam, amikor nálam aludhatott a barátom fél év után.

Igazából akkor is azért, mert mentünk kirándulni és mivel elég messze él tőlem a barátom muszáj volt, hogy már előző este jöjjön a reggeli korán indulás miatt!

Utána már simán ment az ügy, nem volt probléma az együtt alvással.

Neked is ezt ajánlom, legyen egy olyan program amikor elkerülhetetlen az ott alvás.

2010. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem azért nem engedik, mert ha itt aludna, akkor mindenkinek egyértelmű lenne, hogy lefeküdtünk. persze valószínűleg így is tudják (bár ebben nem vagyok biztos), de mindenképp tartani akarják a látszatot. szerintem ez az egyik legszánalmasabb dolog a világon. mindig csak az, hogy mások mit gondolnak...egyébként 18 éves vagyok, és másfél éve vagyunk együtt.
2010. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom az ilyen konzervatív szülőket... Mégis mi bajod lehetne abból hogy ott alszik veled barátod? Sztem ezt valahol te rontottad el... van egy olyan feltételezésem, hogy kimaradt a kamaszkorod. Bocsi, nem támadni akarlak, de sztem itt az ideje hogy a szüleid megértsék hogy már 18 vagy és te is teljes jogú tagja lettél a családnak. És hozhatsz döntéseket. Pláne olyanokat amiből senkinek semmi abja nem számrazik. Egy kis lázadás, makaccság nem árt, attól még nem fognak kitagadni! Hadd élvezd már te is kicsit az életet. Utálom ezt a fajta konzervativizmust, amikor a szülők azt hiszik, hogy csak éjszaka lehet szeretkezni... Ribanc? Nem értem, ez hogy jutott eszedbe? Semmi köze az ottalváshoz... Vagy a szüleid mondanak neked ilyeneket?

Na hát nemtom, de együtt elaludni és ébredni olyan jó dolog, azt nem szabad kihagyni...

A kérdésre válaszolva nekem már 15 évesen engedték volna, csak hát a barátnőmnek nem. Mondjuk én fiú vagyok. De ha neked még 18 éves korodban se, és te nem változtatsz hanem várod a csodát, akkor sztem már sose fogják!

2010. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen utolsó előttinek a világ ilyen látszatemberekből áll... valaki azt a látszatot akarja kelteni, hogy mindenkit megdugott már, valaki meg azt, hogy esküvőig szűz maradt a drága kislánya... szánalmas ez a világ....

Azt kéne csinálni, amit szeretnél, és amit helyesnek látsz, és ezért áldozatokat kell hozni, és leszarni a többiek véleményét, okoskodását.

2010. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ma 14:03 hidd el volt kamasz korom , lázadtam eleget. Lehet most éppen ezert nem akarok megint veszekedni mert kicsit felnőttebb lettem. 2 hete vagyunk együtt, lehet ez is a baj , hogy nem engedik.
2010. jan. 3. 14:23
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen már engedték. 2 évig voltunk együtt, és nm lett belőlem r*banc.


Most 19 vagyok,8 hónapja van egy kapcsolatom, kezdettől fogva itt alszik. A szüleimet nem zavarja.

2010. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

14:03 vagyok.

Ebben az esetben akkor ez nem életkor függő...

Bocsi azt hittem h már régóta jártok vagy valami.

Majd 1-2 hónap múlva már biztos ott aludhat.

Mert van ilyen a nőknél, hogy ne adják oda könnyen magukat, gondolom a szüleid ezt akarják belédnevelni, vagy mi.

2010. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt a helyzetem. Én már szinte az elejétől kezdve aludhattam a barátomnál de ő nem aludhatott itt. Anyáék nagyon szerették még APA! engedte volna is de anyu nem. Aztán nagy nehezen győzködéssel és azzal h látták tényleg komoly a dolog 1,5 év járás után aludhatott itt először. Pedig 60 km-re lakik tőlem szóval mindig utazni... Ja és 21 éves lettem mire rábólintottak. Nem gondoltam h valaha belemennek.
2010. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18 voltam, amikor az első komoly barátommal jártam, ő 25 volt akkor :)

az első héten nálam aludt, anyukám épp nyaralni volt :) de mikor utólag elmondtam neki, nem ordította le az arcomat.

annak ellenére, h gyakran aludt nálunk, csak 3 hónap után feküdtem le vele, pedig nem is az első barátom volt. ezzel arra szeretnék rávilágítani, hogy attól, h valakivel szinte az első perctől együtt alszol, nem azt jelenti, h ne lennél erkölcsös.

2010. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!