Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre fogják veni a szüleim?

Észre fogják veni a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleim sosem díjazták az iskolai büfét nem is engedték hogy büfézek. De mostanában a zsebpénzemböl mindenap veszek egy üveg colát és egy zacsko csipszet vagy pizzát meg ilyesmiket. Nem szokták nézni hogy menyi pénzem van ugyhogy onan nem vehetik észre. Szerintetek lefogok bukni? Áljak le a büfézésel. 12/l

2017. márc. 6. 17:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
De lehet hogy csak cukolásból mondják. Most kb igy néz ki a hasam csak kicsit nagyob [link]
2017. márc. 6. 20:58
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

És ez mióta néz ki jól ? XD

,,Csak egy kicsit nagyobb''

Hát kicsinálni,a képen látható has,nem is pocak XD szerintem elég nagy.

2017. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
34%

*kicsilány


Bocsi a Google kicsit szivat

2017. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Akor biztos csak szekálnak
2017. márc. 6. 21:03
 35/52 anonim ***** válasza:
7%
Telóról írsz ?
2017. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Igen
2017. márc. 6. 21:23
 37/52 anonim ***** válasza:
30%
Figyu, én a büfével nagyon begszöptam. Akkor híztam el, azóta nehezen fogyok. Most vagyok 166cm és 56kg. Még most is duci vagyok, de ez azért nem vészes. Azonnal állj le a sok szeméttel, egyél inkább gyümit. És most szólok, hogy a kóla+chips marhára roncsolja a fogakat, és bizonyított, hogy a rossz, ápolatlan fogak 90%ban koraszülést okoznak akár 20 év múlva is, úgyhogy most gondolkozz el azon, mennyire fontos a leendő gyermeked. Nem is beszélve arról, mennyire hátráltathat a mindennapokban ez a mennyiségű túlsúly. Hogy vágod le a lábkörmöd? Mint egy 6 hónapos terhes? Milyen gatya jó rád? Irány sportolni, lehet sok barátot fogsz összegyűjteni edzésen. Ne keseredj el, jövő nyárra már tuti úhy fogsz kinézni, mint senki más;)
2017. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy ők nem,de a magyartanár igen,hogy az órája helyett is büfézel!
2017. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
82%
12 évesen 74kg 165 cm hát nem kicsit vagy tulsulyos .minden nap chipszet enni kolával nagy marhaság ,én csak ritkán eszem ,mert tul sós .kolát meg utálom.inkább egyél szendvicset.az laktat és finom.
2017. márc. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Finomak ezek a kaják, az tény. Pont olyan addiktív a benne lévő cukor meg ízfokozó miatt, mint a kávé, a cigi. Nem arról van szó, hogy nem lehet ilyeneket enni, de csak mértékkel.
2017. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!