Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Szóval, 23 éves lány vagyok és a körülmények úgy kívánták hogy apukámhoz költözzek. Lassan 3 éve lakom apával, neki nemrég (kb. fél éve) új kapcsolata van. Most ott tartanak, hogy a barátnője hozzánk költözik. Találkoztam párszor vele de annyira még nem ismerem. Nem azzal van a baj hogy hozzánk költözik, hanem hogy apa velem ezt nem beszélte meg, hanem valahogy kimaradtam ebből az egészből. Csak úgy bejelentette, hogy ebbe a hónapba jön a barátnője és annyi. Nekem ebbe semmi beleszólásom? Csak én érzem azt, hogy én ki vagyok maradva az egészből? Legalább annyit vártam volna hogy előtte megkérdezze mit szólnék hozzá. Azóta új bútorok, ilyen-olyan újítás ami a kedves barátnő ínyére való. Félek hogy eljássza majd itt a főnökasszonyt, mivel már úgy lesz pár dolog ahogy ő óhajtja. Apa nagyon szerelmes ezért nem akarom megbántani de nem akarom hogy sérüljön bármibe is. Elég nehéz természet a nő meg én is. Megvan a véleményem az egészről csak nem mondom mert nem akarok elrontani mindent. Csak én reagálom túl?
2017. márc. 6. 14:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Még ha meg is kérdezett volna, szerinted érdekelte volna a véleményed? Mi lett volna, ha nemet mondasz az odaköltözésre? Lesz*rta volna, mert ebbe nincs beleszólásod. Felnőtt emberek vagytok, az ő ingatlanjában élsz, tehát még ő tesz neked szívességet, hogy nála lakhatsz, nem szép itt pattogni, inkább törekedj az önállósodásra és akkor majd azzal élsz együtt, akivel csak akarsz.
2017. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Apukád jól csinálja, van párja, szeretnének több időt együtt tölteni és közelebb kerülni egymáshoz.Összeköltöznek.Pont.Nincs ebbe semmi kivetnivaló.

Gondolom te is összeköltöznél a pároddal(feltételezem most nincs).

És az is elég evidens,hogy te már nem sokáig fogsz ott élni.Apukád gondolom nem akar egyedül maradni.

2017. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de nem jogos a felháborodásod!

Te költöztél apádhoz, meg nem kisgyerek vagy h megbeszélje veled!

Meg apád felnőtt,nem kell semmit megbeszélnie veled ..ha neki így jó úgy is úgy lesz!

De ha nem tetszik,miért nem lépsz le?!

2017. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Tanulni kellett volna és nem 100 ezer forintot keresnél. H@lye p@csa!
2019. júl. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!