Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Szóval, 23 éves lány vagyok és a körülmények úgy kívánták hogy apukámhoz költözzek. Lassan 3 éve lakom apával, neki nemrég (kb. fél éve) új kapcsolata van. Most ott tartanak, hogy a barátnője hozzánk költözik. Találkoztam párszor vele de annyira még nem ismerem. Nem azzal van a baj hogy hozzánk költözik, hanem hogy apa velem ezt nem beszélte meg, hanem valahogy kimaradtam ebből az egészből. Csak úgy bejelentette, hogy ebbe a hónapba jön a barátnője és annyi. Nekem ebbe semmi beleszólásom? Csak én érzem azt, hogy én ki vagyok maradva az egészből? Legalább annyit vártam volna hogy előtte megkérdezze mit szólnék hozzá. Azóta új bútorok, ilyen-olyan újítás ami a kedves barátnő ínyére való. Félek hogy eljássza majd itt a főnökasszonyt, mivel már úgy lesz pár dolog ahogy ő óhajtja. Apa nagyon szerelmes ezért nem akarom megbántani de nem akarom hogy sérüljön bármibe is. Elég nehéz természet a nő meg én is. Megvan a véleményem az egészről csak nem mondom mert nem akarok elrontani mindent. Csak én reagálom túl?
2017. márc. 6. 14:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Ne sértődj meg, de 23 évesen ha nem tetszik valami Neked is lehet költözni...

Nem vagy jogosan felháborodva.

2017. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%

te költöztél apádhoz, szóval az ő házában élsz és nem fordítva...ott meg azt tesz amit akar...


24F

2017. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem jogos. Még ha gyerek lennél, mondjuk olyan 19 éves korig, akkor még úgy valahogy meg lehetne ezt érteni, hogy téged ez zavar egy kicsit. De 23 évesen olyan dolgon pattogsz amihez közöd nincs. Gondolom apukád sem számít olyannal, hogy te még évek múlva is ott leszel. 1-2 év és költözöl el, mert már elég idős vagy. Akkor meg nem mindegy neked, hogy valaki költözik oda?
2017. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de apad háza, nem a tiéd. Miért kellene veled megbeszélnie hogy hozzá költözik a barátnője? Inkább neked kellene elkoltozni
2017. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem jogos a felháborodásod. Főleg nem a te korodban. Mit képzelsz te magadról ?
2017. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Ja és, egy 23 éves nem lány, hanem nő. Viselkedj is ennek megfelelően.
2017. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem azért apukd megkérdezhette volna mit is szólná hozzá. De lehet hogy ő ezt nem látta fontosnak. Lehet hogy annyira szerelmes, hogy mindent megadna a nőnek és észre se veszi milyen is a természete.
2017. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
60%

15-16 evesen sem lenne hozza kozod. Nemhogy 23 eves felnott nokent.

Talpra kellene allnod, nem ertem mit gondolsz.

Alomvilagban elsz.

2017. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Verjetek már agyon... még hallod mit képzelek magamról. Egy normális választ vártam de ti rögtök torkon ragadjátok az embert.
2017. márc. 6. 14:53
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Hiába támadsz ahelyett, hogy magadba néznél, igazuk van a válaszolóknak. Felnőtt ember vagy, szerintem apád sem úgy kalkulál, hogy még évekig élősködsz rajta, ha ő engedélyezi az új barátnő módosítgatásait a lakásban, az az ő dolga, neked konkrétan semmi beleszólásod.
2017. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!