Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Szóval, 23 éves lány vagyok és a körülmények úgy kívánták hogy apukámhoz költözzek. Lassan 3 éve lakom apával, neki nemrég (kb. fél éve) új kapcsolata van. Most ott tartanak, hogy a barátnője hozzánk költözik. Találkoztam párszor vele de annyira még nem ismerem. Nem azzal van a baj hogy hozzánk költözik, hanem hogy apa velem ezt nem beszélte meg, hanem valahogy kimaradtam ebből az egészből. Csak úgy bejelentette, hogy ebbe a hónapba jön a barátnője és annyi. Nekem ebbe semmi beleszólásom? Csak én érzem azt, hogy én ki vagyok maradva az egészből? Legalább annyit vártam volna hogy előtte megkérdezze mit szólnék hozzá. Azóta új bútorok, ilyen-olyan újítás ami a kedves barátnő ínyére való. Félek hogy eljássza majd itt a főnökasszonyt, mivel már úgy lesz pár dolog ahogy ő óhajtja. Apa nagyon szerelmes ezért nem akarom megbántani de nem akarom hogy sérüljön bármibe is. Elég nehéz természet a nő meg én is. Megvan a véleményem az egészről csak nem mondom mert nem akarok elrontani mindent. Csak én reagálom túl?
2017. márc. 6. 14:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Normális válasz normális kérdéshez jár. Semmi köze egy 23 éves felnőtt nőnek az apja szerelmi életéhez. Fordított helyzetben gondolom még ennél is jobban fel lennél háborodva.
2017. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom nem ezekre a válaszokra számítottál. Hát ez van, nincs igazad, be kell látnod.
2017. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, apukád úgy számol, hogy te lassan kirepülsz, valószínűleg a barátnőjével meg hosszabb távra tervez.

Nyilván nem a te kedved szerint fogja alakítani a lakást, hanem aszerint, ami hosszú távon kettejüknek jó.

Ha nem tetszik valami, tartsd meg magadnak a véleményed, és nyugodtan állj tovább, hát mégis meddig akarsz a nyakán ülni?

2017. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Most írtam le. Gyere ide, dolgozz itt. Keress 100.000 Ft-ot abból fizess alsó hangon 30.000 albérletet +rezsi meg még éljél. A barátnőcske ugyanez lesz. Mert 37 éves és most költözik el anyucitól...
2017. márc. 6. 15:07
 15/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem apád nagyon is megbeszélhette volna veled a barátnő odaköltözését.

Ahogyan sokan írták,apád házában élsz,de ez nem jelenti azt,hogy apádnak kell mindig engedelmeskedni és eltűrni.Ha már odaköltözött hozzátok a barátnő,akkor tűrd el egy ideig.De elköltözhetsz minél hamarabb !Ha már nagyon rossz az otthoni helyzet költözz albérletbe!

2017. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%

Miért vagyunk nevetségek?

Te bevonod az internet népét ebbe akkor álld is a sarat... vagy ha nem tetszik akkor ne ide tergwsd ki a szennyest...

2017. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Ő eddig ült a szülei nyakán. De pátoljátok csak...
2017. márc. 6. 15:07
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul,fogalmaztam meg egy mondatom...

...apádnak engedelmeskedni és apád viselkedését,ha neked rosszul esik,eltűrni...

2017. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudsz elköltözni a pénzhiány miatt,gyűjtögess egy kis pénzt!Viszont a barátnővel kapcsolatos félelmeidet (ha apád alkalmas rá) mondd el apádnak is.
2017. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%

Elég rossz a felfogásod... azért Te nagyon sokat tehetsz, hogy csak 100.000 keresel... keress jobbat, ha kell vállald be a költözést egy jó munkáért... (szokott sikerülni az embereknek, ha akarják)

De persze ha nem megy, akkor viszont Te laksz az apukádnál, Neked kell alkalmazkodni. Gondolom a szobádat nem veszi el...

2017. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!