Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy házas apukával?

Mit csináljak egy házas apukával?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy nagyon helyes-okos-kedves férfival. Teljesen elcsavarta a fejemet. Már egyszer-kétszer voltam is a lakásán, amikor kiderült, hogy HÁZAS! Ami még ennél is súlyosabb az az, hogy van egy pici gyereke (olyan 1-2 éves forma kislány) és a felesége most várja a következőt. A nő sajnos nem keres valami jól, Ő inkább az a fajta, aki a gyerekekkel van otthon, nem pedig dolgozik. Viszont a szóban forgó férfi tartja el a családot. És én nem tudom, mit tegyek. Nyilván nem akarok vele járni, pláne nem egy életre magamhoz kötni. Azt nem tudom, hogy hogyan közöljem vele, hogy tudok minderről. Azon is gondolkodtam, hogy szólok esetleg az anyukának, hogy milyen is a férje. De nem tudom. Mi van, ha én neki csak egy kis szórakozás voltam, én meg rohanok a feleségéhez, aki otthagyja, és akkor 4 emberi életet tettem tönkre.

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. máj. 4. 16:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat én felpontoztalak :)
2010. máj. 4. 20:57
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, csak gyorsan egy mondatodra reagálnék.

Azt írod nem dolgozik az anyuka. Mire alapozod? Apuka mondta? Kedves lehet. Ettől van már herótom. Valószínű volt melója csak gondolom gyereket akartak, és mivel apuka nem tud szülni, így anyukának muszály otthon maradni.

Ez nem kötözködés, főleg nem veled kérdző, csak alapjában az összes félrek ró férfi azzal védekezik, hogy az asszony nem dolgozik, "csak" a gyerekkel van otthon és ő tartja el a családot! Felháborító.

Sokan ezt el is hiszik és baromira sajnálják a férfit, de legyen eszed, nem kell mindennek beugrani.

2010. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Dolgozik. Csak nem egy "törtető". Szóval csak olyan Light-os munkákat végez.

És nem, nem az apuka mondta. Ő szivesebben titkolóik ilyen témákban :P...


Mellesleg: a probléma megoldótott. Eljött hozzám és "kidobott". Közölte, hogy családja van és Ő egy szemétláda amiért ilyen genny módon viselkedet. :) Még eléggé sok mindent sikerült megtudnom róla és a családjárol de ezek nem tartoznak rátok... Bocsi... Lényegében csak nagy volt rajta a nyomás én pedig olyasmi voltam mint egy üditő vagy egy energiaital. Lényegében barátsággal váltunk el.

2010. máj. 6. 20:22
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha lenne férjem, és csalna, biztos tudni szeretném, mert akkor nem vesztegetem az időmet egy olyan emberre, aki nem képes azt becsülni, ami van.

Ha valami rossz egy kapcsolatban meg kell beszélni, nem félre menni. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát... (ugye a legtöbbször váratlanul ér mindenkit, ha csalják, mert minden tökéletesnek néz ki, legyen bármilyen neműek is a felek)

2010. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!