Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy házas apukával?

Mit csináljak egy házas apukával?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy nagyon helyes-okos-kedves férfival. Teljesen elcsavarta a fejemet. Már egyszer-kétszer voltam is a lakásán, amikor kiderült, hogy HÁZAS! Ami még ennél is súlyosabb az az, hogy van egy pici gyereke (olyan 1-2 éves forma kislány) és a felesége most várja a következőt. A nő sajnos nem keres valami jól, Ő inkább az a fajta, aki a gyerekekkel van otthon, nem pedig dolgozik. Viszont a szóban forgó férfi tartja el a családot. És én nem tudom, mit tegyek. Nyilván nem akarok vele járni, pláne nem egy életre magamhoz kötni. Azt nem tudom, hogy hogyan közöljem vele, hogy tudok minderről. Azon is gondolkodtam, hogy szólok esetleg az anyukának, hogy milyen is a férje. De nem tudom. Mi van, ha én neki csak egy kis szórakozás voltam, én meg rohanok a feleségéhez, aki otthagyja, és akkor 4 emberi életet tettem tönkre.

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. máj. 4. 16:54
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
88%

szegény gyerekek!

ha te ott is hagyod talál majd valaki mást és majd azzal csalja a feleségét

ez a férfi egy nagy barom

de szerintem mindenképpen hagyd ott

2010. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%
GRUPPEN az anyukával!!! JO mi?
2010. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
az ilyenek miatt esnek szét családok. az ilyen erkölcstelen fas*ok miatt meg még gondolkodó fiatal kis tömetlen lukak miatt....mit kell még ezen gondolkozni? Tedd tönkre őket! Az élet úgyis visszaadja.
2010. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Megmondanám a pasinak hogy tudok mindenről és a továbbiakban engem fejetsen el, mert én nem akarok ilyenben részt venni. Úgy kb. ennyi. Nem mennék a feleséghez, pláne úgy hogy terhes, neki most nyugalomra van szüksége, még ha ez a nyugalom csak látszólagos, akkor is.:(
2010. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
gondolj bele, hogy az ismerősödből milyen apa lehetne, ha már most is egy negyedik gyerekkel várandós feleségét is megcsalja. én egy pillanatig enm biznék benne. téged is kihasznál, de az is lehet ,hogy ez neked is jó. te sem vagy különb.
2010. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ácsi, ácsi!

ÉN nem akarok vele lenni tovább! Ezt már az elején leszögeztem! Először összejöttünk aztán tudtam meg, hogy családja van. Nem utalt rá semmi: se gyűrű, se családi fotók, se semmi. Viszont most nem tudom mi is, lenne a legjobb. Az nyilvánvaló, hogy nekem az, ha dobom. A másik kommentre meg: mi az, hogy miattam, megy tönkre a család? Pont én vagyok az, aki a gyerekekért meg az anyukáért aggódik. A korkülönbségről meg csak annyit: nagyjából 3 év van köztünk. A harmincas éveinkben vagyunk.

2010. máj. 4. 18:08
 17/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell rögtön letámadni a kérdezőt. Különben is ha nem vele fogja csalni a feleségét akkor majd mással. Miért ne érezné akkor már jól magát a kérdező? Persze, ha komoly kapcsolatot akar az más, mert akkor a pasi tuti megbántaná.

Ha csak szexről lenne szó, jól megérted magad a férfivel, akkor menj bele szerintem. Nem vállalhatjuk a felelősséget másokért, és a mártírt se játszd.

2010. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Jah meg a másik: a kis szórakozásnál. Úgy értettem, hogy lehet, hogy csak egy kevés felüdülésre vágyott a monotonitás mellet, de emellett szereti a családját. Ezt nem tudom még eldönteni. Ezért sem vagyok biztos abban, hogy szólnom kell az anyukának. Mert (mint már előbb említettem) mi van ha csak vaklárma?


Szerintetek üljek le ezzel a férfival "tárgyalni", vagy minden ceremónia nélkül hajtsam el a csába? És egyáltalán: hogy kezdjek hozzá egy ilyen beszélgetéshez?

2010. máj. 4. 18:17
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
A feleségét ismered? Ha nem, akkor semmiképp se beszélj vele, mert SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!! Az az ő életük, ne légy már sunyi beköpő! Miért akarsz mindenáron ártani a férfinek? Törődj a saját dolgoddal.
2010. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
17:16-os vagyok.Nem egészen értem h mért kellett ennyire lepontozni azért mert 1 undorító féregnek tarom az ilyen férjeket.Na szóval sztem mikor legközelebb beszélsz vele mond meg neki h tudod h van családja és h téged felejtsen el már csak azért is mert hazudott neked.Szerintem ez így korrekt és mond meg neki h ahelyett h más nök után rohangál törödjön a terhes feleségével és a kislányával.Ennyit tudok neked mondani.
2010. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!