Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy házas apukával?

Mit csináljak egy házas apukával?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy nagyon helyes-okos-kedves férfival. Teljesen elcsavarta a fejemet. Már egyszer-kétszer voltam is a lakásán, amikor kiderült, hogy HÁZAS! Ami még ennél is súlyosabb az az, hogy van egy pici gyereke (olyan 1-2 éves forma kislány) és a felesége most várja a következőt. A nő sajnos nem keres valami jól, Ő inkább az a fajta, aki a gyerekekkel van otthon, nem pedig dolgozik. Viszont a szóban forgó férfi tartja el a családot. És én nem tudom, mit tegyek. Nyilván nem akarok vele járni, pláne nem egy életre magamhoz kötni. Azt nem tudom, hogy hogyan közöljem vele, hogy tudok minderről. Azon is gondolkodtam, hogy szólok esetleg az anyukának, hogy milyen is a férje. De nem tudom. Mi van, ha én neki csak egy kis szórakozás voltam, én meg rohanok a feleségéhez, aki otthagyja, és akkor 4 emberi életet tettem tönkre.

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. máj. 4. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

miután felképeltem,közölném,hogy először beszélje meg a gondjait a feleségével,és ha nem működik,akkor válás után keressen mást,de én nem kérek belőle...


ha a feleségét képes megcsalni,akkor ha esetleg otthagyja,elvesz téged,akkor téged fog csalni?

nah ezt nem hagynám...

2010. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyszeruen felejtsd el, ne keresd, ne mondj semmit se neki, se a csaladjanak, mert azzal csak meg nagyobb bajt okozol. Sajnos nehez helyzet, de tul kell tenned Magad rajt.
2010. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Én is voltam már ilyen helyzetben, de én csak a férfival beszéltem. Megmondtam neki, hogy gusztustalan dolog, amit azzal a nővel csinál, aki otthon vacsorával várja stb...

Ezen megsértődött és elment... De legalább megmondtam neki és talán észhez tért...Talán...

21 L

2010. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám egyszerűen a pasinak, hogy tudok róla, és nem akarok vele a továbbiakban semmit.
2010. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Most még nagyon kedvesnek tünik a pasi, mivel akar tőled valamit. De undoritónak találom, hogy a felesége terhes, és akkor csalja meg. Bármit is mond, vagy mondott ne hidd el. Nagyon gyorsan zavard el.
2010. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
én a helyedben innék egy J&B-t jéggel. Majd a többit bizd az alkoholra.
2010. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan gondolod, hogy ez részéről nem csak szórakozás? Naivítás....túl fiatal és tapasztalatlan vagy.
2010. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy tudsz mindenről, mégis mit képzel?
2010. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Istenem hogy milyen undorító férjek léteznek!Terhesen megcsalni valakit az a leggerinctelenebb undorítóbb dolog amit meg lehet tenni!Kedves Kérdezö!Én úgy felpofoznám a helyedbe h ott helyben megpördül 2-t.Mond meg neki h 1 gusztustalan féreg.Ne hidd ha ezt képes a feleségével megtenni mással nem fogja.Ja és szerintem a feleséget hagyd békén.Terhes és nem kell h felizgassa magát.Az tény h jó lenne ha tudna arról h milyen gusztustalan férje van de annak a 2 picinek ne te tedd tönkre az életét.Hidd el más úgy is megteszi helyetted.
2010. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy jó nap s*gg, amiért ezt teszi a családjával, és hogy örülsz, ha jól eljátszott veled, de soha többé nem vagy rá kiváncsi.
2010. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!