Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas emberek vagy párok ti...

Házas emberek vagy párok ti szoktatok önkielégítést végezni? Ha igen mit szól a párotok vagy egyáltalán tud róla?

Figyelt kérdés
A kérdést direkt ide tettem fel,mert nem taknyos 13 évesek hülye véleményére vagyok kiváncsi,úgy hogy meg kérném a moderátorokat hogy a kérdést legyenek kedvesen itt hagyni.Köszönöm!:)
2011. aug. 21. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

En nagyon ritkàn, de a pàrom nem tud róla.Viszont én sem tudom, hogy õ végez-e önkielégitést.

En nekem nem jön be, mert nagyon hiànyzik az ölelés, a csók, és az õ hangja.

2011. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindketten fogdossuk magunkat, de nem elélvezésig. Én (nő vagyok) szoktam néha előtte masztizni, mert felizgatja és ez amolyan előjáték. Olyankor mindig nagyon jó a szex :))))
2011. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Sőt kaptam a férjemtől egy vibrátort is ajándékba, ha ő nincs otthon, ne legyek nagyon magányos. Szerintem semmi baj nincs ezzel. Ja, ő is maszturbál, ha éppen rájön és nem vagyok otthon. Nem vagyok mai csitrik, 13 éve házasok...
2011. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

31N vagyok, és szoktam, de a párom nem tud róla. Nem azért, mert annyira el akarom sumákolni, hanem mert egyszerűen nem kötöm az orrára, és nem előtte csinálom.

Meg van egy olyan ok is, hogy a férfiak hajlamosak ilyenkor bepánikolni, hogy azért nyúl magához a nő, mert a párja nem elég (jó) neki.


Nos, én nyilván jobban szeretem a férjemmel való együttlétet, mint a maszturbálást, hiszen ott adunk-kapunk, ölelünk, csókolunk, romantikázunk, vadulunk, de... valahogy néha kell az is, hogy egyszerűen és gyorsan orgazmusom legyen. Ne kelljen a másikra figyelnem, meg elhúzni a dolgot, hanem bumm, és csúcs.

2011. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én szoktam, időnként, mikor egyedül vagyok otthon, és nincs lelkiismeret furdalásom miatta. A nemi életünkkel egyébként nincs probléma. Mikor csinálom, jól esik ott és úgy simogatni magam, ahol én szeretném, és amik tetszenek, azokat az együttlétek során is bevetem. :)


28/N

2011. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordult már,hogy még nyaraltam a barátnőmmel,meg a gyerkőcökkel,vagy nem voltam jól sokáig akkor párom könnyített magán.És hát velem is megesik néha,hogyha reggel 8-kor rámjön és tudom,hogy este 6-ig nem esik haza,akkor kielégítem magam.
2011. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Szoktam, és ő is. Ez nálunk természetes, mint ahogy az is, hogy beszélünk róla. Sőt, közösen is csináljuk (egymás előtt), nagyon jó előjáték.


35N

2011. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
kb 2 havonta 1-szer előfordul velem. de a férjem ezer százalék hogy soha nem szokott... 26/nő
2011. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is, ő (férfi) is szokott. Mindketten tudjuk, hogy szokott a másik önkielégítést végezni. Persze a simogatás, csókolgatás hiányzik, de a szükség néha nagy úr. :)

Amúgy nem zavar minket. De ez elég ritkán fordul elő, havi szinten max 3-4 alkalommal. Általában ilyenkor van nyújtott műszak, vagyis 13 óra munka.

Ennek ellenére a lehető legjobb a szex.

2011. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Igen, szoktunk. Én is kaptam tőle vibrit, együtt vettük meg. 9 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!