Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, h azért nem jött még...

Lehet, h azért nem jött még meg egyáltalán mert végzek önkielégítést? 14/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy lenne összefüggés. Majd megjön, a maszti pedig jó érzés.
2009. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz,de azért még utána nézek xD
2009. jún. 17. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, a kettőnek nincs túl sok köze egymáshoz. Nekem is úgy jött meg, hogy nem végeztem önkielégítést... De van olyan barátnőm, aki csak 15 évesen menstruált először, szóval ne aggódj, minden rendben van, csak úgy tűnik te később érsz.
2009. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21:22 nem értelek! azt mondod ,h neked úgy jött meg,h nem végeztél,de én végzek(ritkán),de még nincs meg....
2009. jún. 17. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreolvasta a kérdést. Nincs összefüggés hidd el.
2009. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nincs összefüggés, ami a vérzést okozza semmi köze nincs ahhoz, hogy te kielégíted magadat!
2009. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmilyen összefüggés nincs a kettő között.


Sőt, az sem igaz, hogy ártalmas az önkielégítés. Egy nőnek igenis meg kell tanulnia, hogy hogyan, milyen módokon élheti át az orgazmust. Nekünk, nőknek nem olyan egyszerű a dolgunk, mint a férfiaknak. Persze azért a ló túloldalára se ess át, szóval ne ebből álljon az életed!

2009. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hű...nagyon köszi a válaszokat
2009. jún. 17. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. :)


Majd ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor gondolj arra, hogy esetleg valami probléma lehet és orvoshoz kell forfulni. Na de az sem a maszti miatt lesz. :)

2009. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!