Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak?

Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

Következő telefonnak szeretnék majd iPhonet, csak nem tudom hogy mit szólna hozza mert par evvel ezelott hallottam mar tole hogy o nem szereti. Zsebpenzbol szeretnem majd megvenni/ballagási penz, karacsony es egyéb ünnepek alkalmából kaptam pénzt es abbol/és persze nem iphone 7-ról lenne szo..

8.-hoz képest sokat javult a tanulmányi eredmények, jol viselkedek, igyekszem ebben a suliban a legtöbbet kihozni magamból.Eddig sose kertem 50.000Ft fölötti dolgokat szoval azt se lehetne mondani hogy mindenből a nagyon draga kene

Szülők ti igy bennetek a lanyotoknak ilyen telefont? Vagy szülinapra/karácsonyra/nevnapra ajándékként?

15L


2017. jan. 4. 18:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

28-as vagyok :D

a szülinap csak példa volt :D más alkalomra is kérheted ;)

a szülinap a legátlagosabb meg arra általában engedékenyebbek a szülők ;)

2017. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Engem sosem érdekelt hogy mitszeretnek a szüleim ha nekem az tetszett,megvettem...én fogom használni nem ők.

Ha lenne lehetöségem és a lányomnak az kell akkor segitenék/bele adnék,akkor is ha nekem nem tetszik. Amugy én sem vennék ifont szerintem túl dimenzinált.

2017. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértél még 50.000 - nél drágább dolgokat.... De jó fej vagy.😁

Én amúgy megvenném felesben. Felét a gyerek fizesse, a másik felét a szülő.

2017. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Használt ájfon van 20 ezerért, ha mindenáron almás teló kell.
2017. febr. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ha használható telefont akarsz akkor kerüld el az iPhonet. Minden hülyegyerek megveszi mert az menő, aztán szenvednek vele. Az Oukitel U7 Plus a legjobb iPhonenál is jobb. És még olcsóbb is.
2017. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!