Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak, mit...

Hogy mondjam el anyumnak, mit szeretnék?

Figyelt kérdés

A gépem megadta magát, de van spórolt pénzem, szóval a gép nem az ő pénzük lenne. Most lenne 3 éve karácsonykor, hogy kaptem egy telefont. Az 75%-ban megadta magát (aksi)

Tavaly szeptemberben "vettünk" egy új telefont, (az én pénzemből) érintőset akartam, Alcatel Ot-602...10000 ft...szóval eléggé gagyi telefon. Úgy volt hogy laptopom lesz, és ugye akkor "hordozható net"...és októberben lesz a szülinapom.


Szeretnék egy új, normális telefont..és még nem is felsőkategórásat...Nokia 500, Telenor One touch...tehát 30 ezer körül...


Anya úgy áll a dolgokhoz, hogy a telefon telefonálásra való, neki is 6 éves a telefonja, és fejezzem be. Csak nem érti meg, hogy manapság ez nem így működik.


Szerintetek hogy mondjam el neki, hogy mit szeretnék?



Sos!


14/L


2012. szept. 5. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hogy működik?


Nem pontosan értem, hogy a laptop, a hordozható net és a telefon milyen összefüggésben vannak.

2012. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ennél értelmesebben mondd el Anyudnak, mit szeretnél, mert így érthetetlen!
2012. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Óhh...szóval mindenképpen azt szeretném, hogy tudjak internetezni asz asztali gép mellett valahogy. Ezért gondoltunk először a laptopra, aztán utánaérdeklődtem, és eldöntöttük, hogy asztali gépem lesz.

És Ezért szeretnék egy új telefont, wifiset, mert itthon van wifi, és akkor nem lenne gond. Most is van net előfizetésem telón, de havi 1000, szóval le akarjuk mondani, mert ennyiért, így, pénzkidobás.


A gond ott van, hogy anya hallani nem akar telefonról...

2012. szept. 5. 15:45
 4/19 anonim ***** válasza:

netezni kellene a teló mert az asztali helyhez kötött laptop meg drága jól értem?


amit én csináltam: megkértem anyuékat vegyenek nekem részletre,netelőfizetéssel netbook-ot. kis méretű laptop,benne kártya a netnek. havi 10e,amikor lejár csak a net lesz,ami 5e.

ha van spórolt pénzed felajánlhatod h odaadod h beleadj a havi kiadásba

telefonom nekem is egy kis alap,nekem a gép fontosabb volt.

2012. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudoksegíteni az összes ügyben, de NE nokiát vegyél. Az 1 hónap múlva elkezd sz.rakodni!
2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem kéne számítógép, ha jól értelmezem? Hiszen ha van wifi, akkor a telefon megoldja.


Mondjuk akkor is elég rizikós, mert azt elhagyhatod/ellophatják, elejted és összetörik - pont ma délelőtt láttam egy ilyen méregdrága telefont totál gallyra menni, elejtette a csaj 40 centiről a földre, és ripityára tört a kijelző.


Szóval szerintem jobban megéri, ha veszel egy gépet, és egy akkut a telefonba. Alig egy éves, igazán nem egy őskövület. (Én 5 és fél éves szétcsúsztatható Samsung telefonnal járok, és már direkt poénnak látom, hogy még mindig működik. :)

2012. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jól érted végül is..a mostani +ba elég korlátolt telefon..

És netbook nem kell, mert ugye itt lesz az asztali gép, monitorral, mindennel. Asztali gép 50 körül..szóval...nekem spórolt pénzem 60..és akkor szülinapomra szeretném a telefont...csak anyunak hogy mondjam meg?


Mert kiborul a telefonoktól..

2012. szept. 5. 15:54
 8/19 A kérdező kommentje:

SZÓÓVAL!

Asztali gép mellé szeretnék egy olcsóbb, normális okostelefont...


Csak anyunak hogy mondjam el? Hogy ne akadjon ki, és belemenjen?

2012. szept. 5. 15:59
 9/19 anonim ***** válasza:

akkor pénzt kérj szülinaposra és vehetsz telefont.


vagy vegyél telefont,ők meg pótolják ki a gépet.


(nokiásnak: mostani nokia 5800-ám 2 éve birja,előtte 5300 3 évig volt nekem,öcsém 2 éve nyúzza,csak egy aksicsere kellett mert mobilnettel kinyirtam)

2012. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha sikerül 50-ből megúszni az asztalit, akkor a Te maradék pénzed - ha jól látom, úgy 10 ezer forint - és a szülinap összevonva együtt talán már belefér nekik. Érvelj azzal, hogy beleadod a maradékot!
2012. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!