Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak, mit...

Hogy mondjam el anyumnak, mit szeretnék?

Figyelt kérdés

A gépem megadta magát, de van spórolt pénzem, szóval a gép nem az ő pénzük lenne. Most lenne 3 éve karácsonykor, hogy kaptem egy telefont. Az 75%-ban megadta magát (aksi)

Tavaly szeptemberben "vettünk" egy új telefont, (az én pénzemből) érintőset akartam, Alcatel Ot-602...10000 ft...szóval eléggé gagyi telefon. Úgy volt hogy laptopom lesz, és ugye akkor "hordozható net"...és októberben lesz a szülinapom.


Szeretnék egy új, normális telefont..és még nem is felsőkategórásat...Nokia 500, Telenor One touch...tehát 30 ezer körül...


Anya úgy áll a dolgokhoz, hogy a telefon telefonálásra való, neki is 6 éves a telefonja, és fejezzem be. Csak nem érti meg, hogy manapság ez nem így működik.


Szerintetek hogy mondjam el neki, hogy mit szeretnék?



Sos!


14/L


2012. szept. 5. 15:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...


Szóval akkor a valódi kérdésre nincs válasz? Hogy anyunak mit mondjak? Hogy elfogadja, amit szeretnék?

2012. szept. 5. 16:03
 12/19 anonim ***** válasza:
Talán valami érvet. Az ő érve, hogy "a telefon telefonálásra való" azért nekem meggyőző. Az, hogy te otthon nem csak a számítógép elött szeretnél internetezni, engem nem nagyon hatott meg. Esetleg azt felhozhatod hogy a folyamatosan bekapcsolt szg fogyasztása x év alatt behozza a mobil árát...
2012. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ezt szeretnéd szülinapodra, és karácsonyra csak csokit kérsz és szaloncukrot.
2012. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem feltétlenül otthon...csak most a nyár alatt már ő is megszokta, hogy nem tudott valamit, megnéztem...ha megyünk nyaralni, pl. van benne GPS...jövőre gimi, félévkor felvételi...és a karácsonyos ötlet tényleg jó !!


köszönöm!


Még hasonló érveket tudnátok adni?

2012. szept. 5. 16:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de a lényege, hogy karácsonyra tényleg ne kérj nagy ajándékot, mert 30000 Ft elég komoly összeg. Esetleg még azt lehetne, ha ki tudod várni, hogy szülinapodra kérsz csak csokit, és megvárjátok a decembert, akkor minden kütyüt leakcióznak, az okos telefonokat is, és lehet, hogy ezért az árért egy jobb készüléket tudnátok venni, vagy amit kinéztél, azt olcsóbban megkapjátok.
2012. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kell, és nem villogni akarsz vele, vegyetek használtat. Senki se tudná meg.
2012. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem villogni akarok..használtra nincs gari..
2012. szept. 5. 17:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha most vagy 8.-os MI A PROBLÉMAAAA?! :D

Hát kérd ballagásra. Samsung-ot a jánlom, abbból is a galaxy mini, mini 2-t . De xperia mini is nagyon jó.

iPhone-t ne vegyél ha gazdag vagy se.. az egy fos.

2012. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!