Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg az anyumnak...

Hogyan mondjam meg az anyumnak? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam meg az anyumnak, hogy vigyen el kozmetikushoz? Egyszer már felajánlotta de akkor kozbe jott valami. amúgy árról van szó, hogy a bajszomat kellene leszedetni mert barna bőrű vagyok és nagyon látszik. de a fülemna is szeretnék még egy lyukat és ebbe bele is ment és ezt is a kozmetikus csnálja akkor ezt mondjam neki, hogy fulbevalot tetessunk es aztán ha már ott vagyunk akkor azt is vagy fordítva? Vagy valami más otlet? 13/L
2012. aug. 28. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Anyu úgy szeretnék még egy lyukat a fülemre, meg nagyon ciki, hogy látszik a bajuszom, szedessük le azt is légyszíves!"
2012. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit furi de lehet, hogy ez lesz. koszi
2012. aug. 28. 19:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem a bajusszal még várj. 13 évesen még ne kezdd el gyantáztatni! Viszont a füledbe a lyukat meg konkrétan közölt anyuddal, h szeretnél 1-et és kész.
2012. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na, már a bajszos cigánygyerekek is irkálhatnak ide!
2012. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. De tudod hogyan látszik és hogy mennyit csúfoltak már miatta? Ha tudnád...
2012. aug. 28. 19:10
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Te komplett hulye vagy már bocsi.
2012. aug. 28. 19:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Állj elé és mondd meg! Ha fel is ajánlotta már, akkor meg pláne!

Hidd el nagyon megértő lesz. Anya-lánya dolog:) Én is 13körül mentem először kozmetikushoz Anyummal.

2012. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi. mar megbeszeltuk penteken megyunk.:)
2012. aug. 28. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:

pötíííke!


• Honnan tudod, hogy rólad beszéltem? Én egy megállapítást tettem általánosságban. Akinek pedig nem inge, ugye… folytassam?

• A hlye te vagy. Ez kiderül az írásodból.

• A privátomról le lehet kattanni. Nem a csicskáknak van fenntartva.

• Kétszer is elmúltam 15.

2012. aug. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ha nem rám gondoltál akkor miért ide az én kérdésemhez irod?amúgy meg Te orulnél ha téged le cigányoznak? amúgy ezt az egészet nem én kezdtem mert nem én írtam ilyen választ... ja és ha nem rám gondoltál akkor amit írtál vissza priv.be akkor ott miért cigányoztál le? Most az egyszer nem írom ki, hogy bunkók kíméljenek és tessék...
2012. aug. 29. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!