Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyumnak...

Hogy mondjam meg anyumnak hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Anyumnak nem mondok el sok dolgot mert mindenen elkezd veszekedni... de ha van barátom és találkozni akarok vele akkor muszáj lessz vmit mondanom. :( 12/L

2012. aug. 8. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"Anya, apa.. van barátom."

Amúgy 12 évesen mi a túrónak van barátod?? Nem csoda, hogy anyud kiakad. -.-"

2012. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anya, képzeld van barátom!

Anya, találkozgatok egy fiúval!


Kva nehéz tényleg..De nem akarlak bántani, biztos nagyon érett vagy már és készen állsz egy kapcsolatra, ha csak ez az apró kis jelentéktelen probléma van hogy még anyáddal se tudsz beszélni, ez teljesen jelentéktelen.. láthatóan minden eshetőségre fel vagy készülve..téged nem érhet semmi baj, éretten/komolyan állsz a dologhoz.Nagyon sok boldogságot, bár ezt felesleges mondanom Neked, aki ilyen mértékben érett és megfontolt.

2012. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És miben merül ki ez a kapcsolat? Együtt jártok kézenfogva suliba? Vagy 12 évesen mi az hogy barátod van!?
2012. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Mondd azt, hogy egy barátnőddel találkozol, ha nem akarod neki elmondani, mert mindig veszekszik. Ennyi.
2012. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj de én is kiakadnék, ha a 12 éves lányom már pasizna. De tudod mit? Mondd el, legalább nem a hátuk mögött csinálod és így jobban utánad fognak nézni. Egyszerűen leülteted őket, vagy vacsoránál közlöd velük, hogy megismerkedtél egy aranyos fiúval.... ne azzal kezd, hogy a barátod.
2012. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmi esetre se hazudj. Én, ha valamit féltem megmondani akkor mindig úgy kezdtem, hogy mit szólnál hozzá, ha....... .............?
2012. aug. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Jesszus.... 12 évesen MINEK?

De ha nagyon akarod, elmondod nekik magyarul, röviden, tömören. De ne várd, hogy majd örülnek neki....

2012. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

12 évesen minek van barátod? jártok kézenfogva? vagy jövőre már a kefélést tervezitek?

ráérsz ezzel még 2-3 évet sztem.

2012. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!