Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg az anyumnak...

Hogyan mondjam meg az anyumnak? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam meg az anyumnak, hogy vigyen el kozmetikushoz? Egyszer már felajánlotta de akkor kozbe jott valami. amúgy árról van szó, hogy a bajszomat kellene leszedetni mert barna bőrű vagyok és nagyon látszik. de a fülemna is szeretnék még egy lyukat és ebbe bele is ment és ezt is a kozmetikus csnálja akkor ezt mondjam neki, hogy fulbevalot tetessunk es aztán ha már ott vagyunk akkor azt is vagy fordítva? Vagy valami más otlet? 13/L
2012. aug. 28. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor nézd meg a Te helyesírásodat.
2012. aug. 29. 08:28
 12/14 A kérdező kommentje:
Normális emberektől amúgy bocsi a helyesírásért. Telefonról irok.
2012. aug. 29. 08:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi bajod a helyesírásommal? :O A tiédre viszont rossz duma a telefon. Mi hiányzik a billentyűzetről? A mondatkezdő nagybetű, az ékezetes betű, vagy a vessző?
2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
“hlye“, de hagyjuk. Én nem azért járok ide, hogy veszekedjek. Azt amúgy oda írtam, hogy a normálisaktól bocsi a helyesírásért.
2012. aug. 29. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!