Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyumnak...

Hogyan mondjam el anyumnak hogy van batátom?

Figyelt kérdés
12 vagyok és tudom hogy korai, de bevallotta nekem hogy szerelmes belém.Nekem is tetszik ezért nem mondtam nem arra a kérdésre hogy járnék-e vele.Jó tanuló vagyok (4-5) és ő is.
2013. márc. 7. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

12 évesen szerelmes :D:D:D Ez jó volt :D::D


Amúgy így: "anya, apa, mától a Pistivel együtt járunk (a játszótérre)!"

2013. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem it van. :D

Szóval amikor jó kedvében találod,akkor kérdezd meg,hogy mi volna a véleménye a dologról és utána mondd meg.

2013. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

12?

de poén már:D:D

méghogy szerelem...

2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
...de készülj fel rá,hogy szállni fog a tollad...
2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
de kis köcsögök vagytok szegénnyel :)
2013. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
najó, kedves 5-ös, én nem köcösgségből írtam, de ez egyszerűen vicces :D
2013. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mit akarsz ezen elmondani? Hogy összetalálkoztok a suliban, egymásra néztek, pár szót beszéltek? Ez már járás? Nem tudtam.
2013. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zabmester ***** válasza:
51%

Ennyi idősen miért ne lehetne valaki szerelmes? Csak nyilván egy kistininél más a szerelem, mint egy felnőttnél, de ez miért baj? Miért kell kigúnyolni, kinevetni?


Egyébként, kedves kérdező, nem kell ezt túlbonyolítani, annyit mondj anyukádnak, amit itt is leírtál,ennyi.

2013. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
milenne ha a kérdésre válaszolna valaki..nem a többit feszegetné..
2013. márc. 7. 15:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem komoly a dolog, (mármint most ezt nem bunkóságból, de 12 évesen még nem az) akkor nem feltétlenül kell bemutatni otthon stb. Csak megmondod, hogy van egy nagyon jó barátod akivel mostanában lógsz. Én is 12 évesen kezdtem fiúzni, de nekem nem tudták itthon.
2013. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!