Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyumnak...

Hogyan mondjam el anyumnak hogy van batátom?

Figyelt kérdés
12 vagyok és tudom hogy korai, de bevallotta nekem hogy szerelmes belém.Nekem is tetszik ezért nem mondtam nem arra a kérdésre hogy járnék-e vele.Jó tanuló vagyok (4-5) és ő is.
2013. márc. 7. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Így szépen ahogy leírtad.


De ha lehet egy kérésem ne vacsora közben. Nekünk anno evés közben jelentette be az akkor 10 éves fiunk, hogy barátnője van. Majdnem megfulladtunk :D Érdeklődtünk a kislány felől (azért akárki ne "járjon" az én fiammal... Ő válaszolt. Két hét múlva szakítottak.

Szerintem anyukádék is úgy fogják kezelni ezt a helyzetet ahogy kell ilyen korban. Ne aggódj :)

2013. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a vászokat!
2013. márc. 7. 15:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hasonló korú fiú unokám, mint Te, kedves. Pár hete lazán szólt otthon, hogy szombaton du. elmenne X-szel sétálni. Kiderült, akkor már hetek óta hazakísérte a zeneiskola után a kislányt, és ők most már "járnak". Anyuka (mosolyát visszafojtva) rábólintott. Szóval, nyugodtan beszélj róla, ne titkolózz. Mi is voltunk ám tinik, ha hiszitek, ha nem .... :)
2013. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
Tartsd titokban.Én úgy csináltam:D
2013. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!