Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak?

Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

Következő telefonnak szeretnék majd iPhonet, csak nem tudom hogy mit szólna hozza mert par evvel ezelott hallottam mar tole hogy o nem szereti. Zsebpenzbol szeretnem majd megvenni/ballagási penz, karacsony es egyéb ünnepek alkalmából kaptam pénzt es abbol/és persze nem iphone 7-ról lenne szo..

8.-hoz képest sokat javult a tanulmányi eredmények, jol viselkedek, igyekszem ebben a suliban a legtöbbet kihozni magamból.Eddig sose kertem 50.000Ft fölötti dolgokat szoval azt se lehetne mondani hogy mindenből a nagyon draga kene

Szülők ti igy bennetek a lanyotoknak ilyen telefont? Vagy szülinapra/karácsonyra/nevnapra ajándékként?

15L


2017. jan. 4. 18:01
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
55%
ez komoly? egy ájfonból veszek 5 normális telefont :D
2017. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%

Most te akarod összegyűjteni rá a pénzt vagy ajándékba akarod megkapni csak úgy?

És én egyébként nem venném meg mert minek, fele annyi pénzért kapsz sokkal jobb telefont is meg hát ez nem így megy hogy 15 évesen kijelented hogy méregdrága dolgot szeretnél. Igazából a jó tanulás mint indok nem állja meg a helyét hisz gyerek vagy az a dolgod hogy tanulj ezért nem jár jutalom, tetszik vagy sem.

2017. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem vennék ilyen telefont. Főleg nem egy 15 évesnek. Nem iphone is jó arra, amire használja egy gyerek : fényképezés, net, facebook, zene. Nem a hardvert fizeted meg, hanem a márkát.
2017. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
44%
Még valami. Szerintem sem indok a jó tanulmányi eredmény. Ez kötelességed, mivel ez a gyerek munkája. Nehogymár körbeugráljam a gyereket, mert nem 2-3 tanuló általánosban, középiskolában. Ez egyedül egyetemen nagy dolog. Egy könyvet vennék neked maximum vagy elvinnélek valahova. Telefont semmiképp. Érettségire mit akarsz majd ? Házat ?
2017. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Párnahuzat ***** válasza:
22%

annyira bírom a sok hülyét akik orrba-szájba szidják az applet mert nincs rá pénzük. a macbook is gyenge LENNE, ha windows futna rajta. az ios/osx azért jó, mert mindent arra oltimalizálnak, nincs 1000+féle, amire mindre optimalizálni kéne. váltogatom a telefonjaim gyakran, szvsz iphone6 (beletartozik az S és a plus is!) és xperia z5/p9/g5 éri meg. ha tetszik, és szeretnéd, vedd meg.


ez meg hogy olcsóbban jobb telefont is lehet kapni, nem igaz. oneplus 2 gyári rommal öszeomlott mindig, cyanogennel lett jó.

2017. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta, hogy nincs pénzünk apple cuccra ? Nekem van ipadom, de nem estem hanyatt tőle. Egy jobb nem apple telefon is tud ennyit. Sőt, többet is.
2017. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
77%

Amúgy más mobilok is vannak hasonló árban mint az iphone :D

Speciel én lassan 3 éve kaptam meg egyrészt mert akkor volt a 18. születésnapom, másrészt mert vigyázom a dolgaimra és harmadrészt vagyunk olyan anyagi helyzetben. Most tök mindegy hány éves vagy, hülyeség hogy valaki a kora miatt ne kapjon ilyen meg olyan mobilt. Nekem is fura amúgy hogy ilyen 11-13 évesek iphone-nal mástkálnak :D De vannak, akik megtehetik. Szerintem ha tudsz ra vigyázni és megtehetitek anyagilag, akkor normálisan megbeszélhetnéd anyukáddal. Ha nem szeretné megvenni, akkor sajnos nincs más választásod. Zenehallgatásra, netetésre, facebookra, youtubera, fényképezésre meg ilyenekre jó másmilyen mobil is, én sem használom másra őszintén szólva. Max van 1-2 játék/program, ami csak iphone-on megy, de szerintem azok nélkül is meg tudnál lenni.


Mindenesetre sok sikert :)

2017. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

#5

Mi megtehetnénk hogy az egész családnak legyen, mégsincs. Sőt, kapaszkodj meg, apukám céges telefonja egy iPhone, és a hátulján az alma jelet leragasztotta Android matricával :D

2017. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Én csak nevetni tudok azon, mikor emberek hitelre vagy minden megtakarított pénzüket elköltve vesznek meg egy 1 év alatt túlhaladottá vett használati tárgyat.
2017. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha lenne rá pénz, megvenném, amit szeretne, de ha meglátnám, hogy bezombul a telefonba, mint a mai tinik többsége, le sem teszi éjjel-nappal, hajnalig csetel, fészezik, stb, akkor azzal a lendülettel el is venném, kapna egy használt kis telefont telefonálási célra, aztán jónapot. Édes mindegy, hogy iphonet nyomkod vagy sonyt vagy samsungot, de legyen mellette normális, valós élete és csinálja rendesen a dolgait.
2017. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!