Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak?

Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

Következő telefonnak szeretnék majd iPhonet, csak nem tudom hogy mit szólna hozza mert par evvel ezelott hallottam mar tole hogy o nem szereti. Zsebpenzbol szeretnem majd megvenni/ballagási penz, karacsony es egyéb ünnepek alkalmából kaptam pénzt es abbol/és persze nem iphone 7-ról lenne szo..

8.-hoz képest sokat javult a tanulmányi eredmények, jol viselkedek, igyekszem ebben a suliban a legtöbbet kihozni magamból.Eddig sose kertem 50.000Ft fölötti dolgokat szoval azt se lehetne mondani hogy mindenből a nagyon draga kene

Szülők ti igy bennetek a lanyotoknak ilyen telefont? Vagy szülinapra/karácsonyra/nevnapra ajándékként?

15L


2017. jan. 4. 18:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%

#5 ott a pont.


Azért ilyen drága az iPhone mert remekül optimalizált így nem fagy le,minden kompatibilis vele ami iOS-en elérhető. Hiába van 8 magos Samsungod,közelébe se fog érni egy iPhonenak,hiába csak 2 mag. Saját hardver saját rendszerrel remekül dolgozik össze.


Kérdésre: Nem venném meg mert semmi szüksége rá szerintem. Mit akarsz rajta csinálni? Facebook,YouTube,zenét hallgatni,ééés nagyon mást nem. Erre minek drágább telefon?

2017. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
61%

Az csak neken szúrja a szemem:

,, Eddig sose kertem 50.000Ft fölötti dolgokat szoval azt se lehetne mondani hogy mindenből a nagyon draga kene"

Ez nekem magas. Ennyi pénzért egész évben nem kapok ajándékot, pedig a szüleim nem szegények. Én max 10 000 ért kapok. Pedig mondom megtehetnénk. KAMU

2017. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
78%
Mostmár csak a vicc melyik jobb :,) valakinek ez valakinek az... igazából mond meg anyukádnak, hogy neked ilyen kell, nem kell nagy dobra verni, szerintem beleegyezik, minden estre drukkolok ha neked ez a vágyad
2017. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
73%

Mért lenne kamu? 50 ezer nem olyan brutálisan sok pénz, hogy ne kérhetett volna eddig annyiért ajándékot. Pl. előző telefon. Gondolom akkor te kedves #12 es 10 ezerért kaptál telefont.


Szeretne egy iPhone-t, nem a legdrágábbat, maga spórol rá, nem kierőszakolja szülinapjára, hát akkor mért ne kaphatna... És nem, nem fog házat kérni érettségire...

2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

És igen,megbecsülöm a tulajdonaim,meg kicsit lelkiismeret furdalásom lenne ha a szüleimmel fizettetném ki,meg amúgyse lógok sokat a telefonomon,egy nap kb 1 óra,de az is csak az osztály chat miatt

2017. jan. 4. 21:14
 16/35 anonim ***** válasza:
19%
Minek is neked az a telefon? Nyomkodni a facebookot? Azt otthon is megteheted a számitógéppel. Én nem vennék a gyerekemnek semmilyen taperolós telefont. Nem attól függ egy ember értéke.
2017. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
46%
Te nagyon rendes,és szerény gyerek vagy.
2017. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
45%
A sok idióta meg azért írja mert NEM teheti meg,hiába is írja hogy többet is vehetne.
2017. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%
Én a helyedben néznék nyárára diák munkát abból elég szép összeg öszejön. Strandon vagy árufeltöltés tescoban vagy fagyiárulás ilyesmi. De én nem telora költeném a pénzt. Esetleg megtakarítási számlát nyitnék magamnak ahol kamatozik a pénzem. Remélem árgondolod.
2017. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
19%
#19 Ha kamatoztatni szeretnél pár száz ezer forintot akkor te meg azt gondold át, hogy melyik országban élünk és mit jelent az évi néhány százalék.
2017. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!