Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszik ez a név?...

Csak nekem tetszik ez a név? Miért nem lehet az amit én szeretnék? : )

Figyelt kérdés
6hónapos kismama vagyok,és kislányom lesz,én Teca nevet szeretném adni,de a férjem szerint undorító,és még a szamóca név is tetszik,de a férjemnek csak a rebeka tetszik,viszont az semmiképp sem lesz,mert a volt feleségét úgy hívják,de neki meg más név nem tetszik,szerintetek és ronda a Teca név? szerintem különleges,barátnőm kislányát Ajándéknak hívják,és 16 éves és Ajcsikának becézik,szerintem az is jó név..vagy még különleges név ötletek?Köszi
2010. ápr. 28. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
Nevezd esőnek.....agyrém h szegény gyereknek nem egy normál nevet választassz, hanem minél cifrább annál jobb elven működsz..sajnálom szegény gyereket már most....bocsi az ősznte válaszért.
2010. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...a párom hülyének nézett h mit le nem röhögtem itt a hozzászólásokon...:)Csináltatok 1 jó napot köszike.


A kérdezönek sztem a Gabriella szép név.A Rubina nekem nem jön be de második névnek tökéletes.Nekem 1 nem annyira népszrü név jön be az pedig a Villő sztem nagyon szép.Amúgy a lányom Hanna Fanni nekem ezek a nevek nagyon tetszenek.Ja és a férjed tényleg 1 ... h a volt felesége nevét adná a lányának.Jól fenékbe kéne billenteni.

2010. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég fura és bele lehet gabyldoni kimondani h auer gabriella
2010. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
79%

Vigyázz!Ami neked tetszik, az nem biztos, hogy a gyermekednek is tetszeni fog. Olyat adj, amiért nem fog szégyenkezni bemutatkozáskor, ha felnőtt lesz. Mert egy kislánynak nagyon édes a Szamóca például. De egy tanárnak/orvosnak/ügyvédnek már inkább nevetséges. És elnézést, ha valakit itt így hívnak, de tényleg ez a véleményem.

És a gyermeked ne a nevétől legyen különleges, hanem a jellemétől:) meg ami név most különleges és egyedi, az valószínűleg 10 év múlva már nem lesz különleges és egyedi, köszönhetően a gyermekeiknek nagyon különleges nevet adó anyukák miatt:)

2010. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:

Köszönöm 19:52,és mindenkinek nagyon szépen köszönöm(egyébkén a rella tényleg szép becézés a gabiból)

29 éves vagyok,miért baj hogy az írtam hogy gabye?angolosítva és jó!

eldöntöttük hogy Auer Gabriella Rubina lesz a gyermekünk neve.

Köszi mindenkinek!

2010. máj. 2. 19:28
 86/88 anonim ***** válasza:
34%

Tudod milyen nevet adj neki? Nem? Megmondom:


ANYÁD VAGIZNI AKART A PLÁZÁBAN A BARÁTNŐI ELŐTT ÉS A KISSEBSÉGI ÉRZÉSÉT CSAK FELTŰNÉSI VISZKETEGSÉGGEL TUDJA KOMPENZÁLNI. A baj csak az, hogy nehéz lesz a névnap megtartása....


Annyi önállóság és ész nincs benned, hogy normális nevet válassz a gyerekednek? Ilyen hülyeségben csak egy másik szuperanyu vagy fogyatékos fog csak megerősíteni téged.

2010. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsétlen gyerek... Hányinger kerülget az ilyen szülőktől...
2010. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:

Én meg titeket sajnállak,hogy majd/már a gyerekeitek a mariska vagy a dóra nevet kapja,ez csak példa,de vagy régi név lesz,vagy olyan hogy látsz az utcán 50 embert,abból 40et úgy hívnak!

Gabriella és a Rubina nevet kapja,ebbe mi a béna?

ha nem tetszik ne írj ide..nem a te gyereked lesz nem?inkább legyen ilyen neve,mint hogy beteg legyen,vagy rossz körülmények között nőjjön fel......

2010. máj. 27. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!