Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha már nem...

Mi van akkor ha már nem tetszik a férjem?

Figyelt kérdés
Semmit nem változott szinte az évek alatt, mégis azt vettem észre, hogy már nem tetszik nekem!
2012. febr. 16. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akkor beszéld meg vele, és váljatok el szép csendben, békében, és hagyd, hogy ő megtalálja az igazi párját, aki akkor is szeretni fogja, ha a szerelem már elmúlik... És hadd legyenek gyerekei, családja.
2012. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Már meg ne haragudj, de ez nem egy ruha! Amikor hozzá mentél akkor csak azért tetted, mert tetszett? Nem tudom mennyi idős vagy, de lehet, hogy Te se vagy már a régi bombanő.
2012. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy nem tetszik ? Küllemre ? Mert hát az évek során az ember változik, Te is és ő is. Persze, fontos a külső is, de ami igazán számít a mindennapokban, az a megértés, a szeretet, a tolerancia. Ettől lesz tartalmas, időt álló egy kapcsolat.
2012. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Te jó ég? Ez komoly?

17 éve vagyok férjnél, és eszembe se jutott volna, hogy hmmm nem tetszik a férjem!! Pedig 19 évesen házasodtam...

Szerintem tuti nem válóok, de kicsit tisztelhetnéd, és nem ezen kéne kiakadnod.

És a 2. válaszolónak igaza van, te ugyanaz a szexi csaj vagy akkor akit elvett? Nem ment rád az évek alatt 1 kiló felesleg sem?

2012. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem tetszik? Én amikor láttam, hogy a férjem fogyott, akkor ezt megbeszéltem vele. Azóta odafigyel a kajára, kondizik is. Felszedett pár kilót, meg izmosodott és így már nekem is tetszik :)

Próbálj vele beszélni, ezen lehet segíteni

2012. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nyilvan az ido mulasaval csak egyre szepulsz es semmit sem oregszel.

A kulseje miatt mentel hozza? Az gaz?

A belso ertekei miatt? akkor mit szamit a kulseje?

2012. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel tökéletesen egyetértek. A másodikkal is!
2012. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy milyen gondolkodású emberek vannak. CSak ez az egy szempont számít a kapcsolatotokban? HOzzámentél mert akkor tetszett, most meg elhagynád mert nem tetszik. Nem vagy te egy kicsit sekélyes? Vagy más baj nincs a buksiddal?
2012. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam ne haragudjatok!


Inkább azt mondanám, hogy nagyon bután hangzik, olyan mintha nem ismerném, idegenné vált, vagy nem tudom...


Nem értem mitől lehet...


Minden válaszolónak ment a zöld kéz!

2012. febr. 16. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

nem kell lehurrogni, nyilván nem tehet róla a kérdező.


a szerelem ellentéte nem az útálat, hanem a közöny - itt van rá az élő példa a férje kezd közömbössé válni számára. el kell válni szerintem.

2012. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!