Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszik ez a név?...

Csak nekem tetszik ez a név? Miért nem lehet az amit én szeretnék? : )

Figyelt kérdés
6hónapos kismama vagyok,és kislányom lesz,én Teca nevet szeretném adni,de a férjem szerint undorító,és még a szamóca név is tetszik,de a férjemnek csak a rebeka tetszik,viszont az semmiképp sem lesz,mert a volt feleségét úgy hívják,de neki meg más név nem tetszik,szerintetek és ronda a Teca név? szerintem különleges,barátnőm kislányát Ajándéknak hívják,és 16 éves és Ajcsikának becézik,szerintem az is jó név..vagy még különleges név ötletek?Köszi
2010. ápr. 28. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegény gyerekeiteket. Ha egyszer gyerekem lesz, biztos nem ilyen borzalmak fognak eszembe jutni. Miért nem mindjárt Dömper,Felhő vagy Kazetta? Ez is mind anyakönyvezhető. Gratulálok nektek.
2010. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:

Szia!

Javasolnék egy elég ritka nevet:

Petronella.

Gondold át:lehet becézni tetának, Tetának vagy Tecának is!

2010. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
Petronella Ajna
2010. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
a Bíborka is nagyon szép:)
2010. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
te tényleg azt akarod hogy amikor az emberek meghallják a gyereked nevét egyből azt higgyék hogy valami cigány kölök?
2010. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 igabcsy ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy az Auer vezetéknév önmagában is elég különleges. Ezért inkább a becenév legyen ritka vagy különleges hangzású, és az anyakönyvezett név komoly.

Ehhez vezetéknévhez sokkal jobban illik egy nagyon szép hangzású olyan keresztnév, ami az egész világon létező közismert és érthető. Tehát szerintem a Gabriella igen jó választás lenne. Becézni pedig ezer féle képpen lehet. Kezdve az egyszerű Gabival, és Gabcsi, Gabcy, Baby, Ella, de nekem pl, nagyon tetszik a Ryel, vagy a Rilla becézés.


Szerintem maradjatok a Gabriellánál.

2010. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 igabcsy ***** válasza:

előző vagyok... elfelejtettem oda írni, hogy a Rubina második keresztnévnek nagyon jól hangzik hozzá.

Auer Gabriella Rubina - gyönyörű név, és a kislányodnak nagyobb korában meglesz a választás lehetősége, hogy melyiket használja.

2010. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:

Elolvastam minden egyes hozzászólást...ez nagyon betett.

Ezek után az én gyerekem inkább lesz András vagy Anna, mint ezek...komolyan, már a Mosógépet meg a Ruhaszárítót várom...

2010. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
Ajándék és szamóca nem olyan rossz,de akkor adjál melléje egy másik nevet is.A teca nekem egyáltalán nem tetszik,de esetleg második névnek adjad ha nagyon azt akarod.A férjed viszont nem semmi hogy a volt nejéről akarja elnevezni a lányotok.
2010. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,csak most olvastam hogy azóta Rubina mellett döntöttél.Nagyon szép név!!!!
2010. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!